Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet hogy luke apja nem vader?

Lehet hogy luke apja nem vader?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy a star wars forgatókönyvében mikor luke mondta darth vadernek hogy obi-wan elmondta neki hogy ő ölte meg az apját darth vadernek azt mondta volna hogy: Obi-wan ölte meg az apád!de mivel darth vader hangját EwanMcgregor (legalábis azt hiszem hogy ő) utólag mondta alá szöveget.csak az utolsó pillanatban a drámai hatás kedvéért megváltoztatták a hirhedt mondatra. Ezt az infót asszem a vadert jásztó színész kotyogta el pár emerbkének.mondju bele se tudok gondolni mi lett volna ha obi-wan lenne luke apja.... Szerintetek???

2015. dec. 4. 20:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Basszus bocs a szar fogalmazásért nem igazán figyeltem hogy mit hogyan írok le.
2015. dec. 4. 20:10
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Darth Vader luke apja, és ezt így is tervezték. Az előző részek meg is erősítették ha még nem láttad volna.
2015. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Láttam őket de én ebből nem vettem le.... Elmagyaráznád ha megérlek? Mert akkor megkérlek :}
2015. dec. 4. 20:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anakin Skywalker = Darth Vader. Anakin szerelmes lett Padme Amidalába, majd a nő terhes lett, rémálmai voltak hogy Padme meghal, és attól félt beteljesülnek az álmai mert az anyjáról is álmodott és ő később meg is halt. Kétségbe esésében hogy megmentse szerelmét a Jedik ellen fordult, és Sidious (az uralkodó) oldalára állt mert az azt hazudta neki hogy a sötét oldalon képes lesz visszahozni szerelmét a halálból is, amikor az árulás megtörtént, sidious Darth Vaderre keresztelte át Anakin Skywalkert. Padme nem tudta követni anakint ezen az úton, erre ő fojtogatni kezdte. Obi wan megküzdött anakinnal, és le is győzte őt, levágta a karját, és mindkét lábát, de nem volt képes megölni egykori padawanját, akit testvéreként szeretett. Anakin felgyulladt a lávától, összeégett a teste, sidious megmentette az életét azzal hogy egy létfenntartó "ruhába" zárta őt. Mikor a műtét véget ért, anakin megkérdezte hol van padme? Életben van? Erre sidious azt válaszolta hogy haragjában ő ölte meg. Anakint felemésztette a szenvedés, a harag az uralkodó iránt amiért az becsapta őt, a fájdalom hogy akiért elárult mindent ami eddig fontos volt neki és védelmezett pont az ő keze által halt meg. Eközben padme még élt, megszülte Luke-ot és Leia-t, majd meghalt.
2015. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó ezt tudom de ebből honnan vetted le hogy luke és leia apja nem anakin\vader?
2015. dec. 4. 20:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek hogy Luke apja Vader. És hogy ezt így is tervezték hogy ő az, nem az utolsó pillanatban változtatták meg.
2015. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem. Darth Vader luke apja, és ezt így is tervezték."


Lol


Van egy pont a "Nem" után, kérdező ;)

A lényeg, hogy biztos, hogy Vader Luke apja.

Nem a maunika show ez, nincs több jelölt.

2015. dec. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja tényleg most nézem, bocsi nem vettem észrea pontot...🙇
2015. dec. 5. 09:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek
2015. dec. 5. 09:45
 10/15 anonim válasza:
16%
Nagyon sötét vagy.
2015. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!