Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a horror filmnek?

Mi a címe ennek a horror filmnek?

Figyelt kérdés
Elég régi és gagyi de arról szól ,hogy 2 szerelmes pár meg 1 plusz csaj elmennek az erdőbe egy kuckóba de az erdő él és éjszaka szépen lassan megöli őket és beleszállnak a szellemek. A szemeik megváltoznak, a hangjuk is..
2015. dec. 7. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Evil Dead.

Amúgy az egyik legjobb alaphorror, szóval nem gagyi! Pár éve remake is készült belőle.

2015. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ez az ^^ hát én sajnos még nem láttam a remaket :D nem is tudtam,hogy van.Én az 1981-es változatot láttam és hidd el az tényleg egy kicsit gagyi ;)
2015. dec. 9. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A remake közelebb áll a mai ízléshez.

Igen, ugyanarról a horrorfilmről beszélünk. Nem gagyi, max a mai CGI-hez szokott emberek kevésbé értékelik a '80-as évek termékeit, amikor még elkészítették a maszkokat, és még nem tartott ott persze a technika, mint most, de sokunk szerint minőségibb dolgok készültek akkor. Az Evil Dead vagyis Gonosz halott egy kultikus alapmű, ami úgy van jelenleg az IMDB horror listájának a 24. helyén, hogy az első 10 helyen frissen kijött, azaz még az idő próbáját ki nem állt film áll.

Ugyanakkor mindig örülök, ha valaki egy klasszikus horror után érdeklődik itt.

2015. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!