Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach-ben a kapitányok...

Bleach-ben a kapitányok között van valamiféle erőrangsor? Különösen Toshiro érdekelne hogy ő mennyire erős?

Figyelt kérdés

Kapitányok közül már nagyon régóta Hitsugaya Toshiro a kedvenc kapitányom. Egyszerűen túl zseniális a kölök ahogy hívják a sorozatban :D


Arra lennék kíváncsi hogy ő Toshiro kb milyen erős??? Pl. erősebb Byakuyanál???



2015. dec. 8. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez van fent neten:


Bleach Captain's Power Ranking:


1: Kenpachi

2: Byakuya

3: Kyouraku

4: Ukitake

5: Shinji

6: Mayuri

7: Soi-Fong

8: Toshiro

9: Kensei

10:Rose

11: Komamura

12: Unohana


Bővebben: [link]

2015. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az 1. által írt/belinkelt rangsor szerintem hülyeség.

Kérdező, ha a mangát nem követed, akkor ez spoiler lehet:


A 2 legerősebb szerintem egyértelműen Kyoraku és Zaraki.

Kyoraku azért, mert Yamamoto halála után hezitálás nélkül ő lett az új főkapitány és senki sem ellenezte. Erejét szemlélteti,hogy pl. Starrkot megölte a shi-kaijal vagy legutóbb Lillét a ban-kaijal egyből (jó persze az feltámadt, mert egy túlerősített fos).

Zaraki pedig azért, mert Juha Bach szerint Zaraki az egyike azon 5 karakternek, akik dönthetnek a háború végkimeneteléről. Pl. a legerősebbnek mondott quincy sternrittert legyőzte és Unohanát is megölte.


A többiek rangsorolása meg attól függ,hogy épp milyen ellenség ellen kell harcolniuk.

De pl. az utolsó helyre tett Unohana volt az egyik előző Kenpachi, és Zarakit is többször befenyítette a ban-kaijal mikor harcoltak, meg mint Zaraki mondta: mindig is arra várt,hogy ismét harcolhasson vele, mert az ő elleni harcban érezte magát legjobban. Tehát ha valaki ki tud állni Zaraki ellen, ráadásul sikeresen, akkor az nem gyenge.


Szerintem alapvetően Komamura, Mayuri, Rose és Kensei a leggyengébbek.

Komamura: sosem produkált nagyot az állatias testében, semmi extra sem volt. Azonban mikor visszanyerte az eredeti alakját és halhatatlan lett, akkor sokkal erősebb volt,de az meg nem tartott sokáig.

Mayuri: kb. mindig a mérgekre, különböző szerekre épít és szereti először felmérni az ellenség képességeit és erejét, pl. mikor a zombi Hitsugaya ellen harcolt és teljesen lebénította őt. De ha látatlanul menne bele egy harcba, akkor szerintem sokáig nem húzná.

Rose: szerintem még a ban-kaija is a vicc kategória, mivel az hallás útján hat, így miután a quincy sternritter kiszakította a saját dobhártyáját,így Rose ban-kaija teljesen haszontalan lett és egyből vereséget szenvedett.

Kensei: először az Aizen elleni harcokban győzte le a fiú arrancar annak ellenére,hogy ban-kait is használt. Majd őt is szánalmas módon laposra verték Rosezal együtt.


Shinjitől is többet vártam,de egyetlen egy quincy támadásától egyből padlót fogott, ráadásul úgy,hogy még a ban-kait is használta...

Byakuya is már egy unalmas karakter lett és a quincykhez képest szánalmasan gyenge. Meggyógyította és felerősítette őt a 0.osztag,de abból túl sokat még nem lehetett látni.

Soi-Fong is jócskán alulmaradt a quincykkel szemben,meg szerintem a ban-kai nem sokatt ér, de a shi-kai az jó.

Hitsugaya meg szintén kikapott a quincyktől, akik zombit csináltak belőle, majd Mayuri elfogta őt. De mint mondták már, Hitsugaya még nagyon fiatal és most bontakozik ki az ereje.


Ukitake meg az a karakter, akinek az erejéről kb. az égvilágon semmit se lehet tudni, mert annyi szerepet kapott,hogy a Soul King jobb keze kb. beleköltözött a testébe és Ukitake, majd mikor Ichigo véletlenül megölte a Soul Kinget, akkor Ukitake megpróbálta életben tartani a saját élete árán, ami persze nem sikerült.

----------------------------------------------------------


Tehát én kb. így mondanám:

1.Zaraki

2.Kyoraku

3.Byakuya (a 0.osztagnak hála)

És ezután a többiek Komamurával, Kenseijel és Rosezal a legvégén.

Ukitake pedig sehol, mert nem ismerhettük meg az igazi erejét.

2015. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy Ukitake meg Kyoraku sem használhatja a Ban-kait mivel akkora erő szabadulna fel mindkettőből hogy nagy pusztítást vinnének végbe. Talán az Ukitake még még viccelődik is ezzel hogy ,,mi lenne ha mi is bevetnénk a Ban-Kait'' vagy valami hasonlót mondott :D
2015. dec. 9. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasom a mangát, de az érdekelne hogy Shinjinek mi a Bankaia?
2015. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ukitake nem használta a ban-kait, mert nem is harcolt. Mint írtam, megpróbálta életben tartani a Soul Kinget a saját élete árán.

Kyoraku pedig azért nem használta a ban-kait a többiek közelében,hogy nehogy az áldozatául essenek, mert egyfajta aura keletkezik tőle és akiket elér, azokon úrrá lesz a kétségbeesés, melankólia és más sötét dolgok. Továbbá ha Kyoraku sebződik, akkor az is, aki a ban-kai hatása alatt áll és fordítva is, tehát a másik sebződik, akkor Kyoraku is. Azután elkezdenek erősen vérezni az ellenfelei, majd víz lepi el őket, amiből csak akkor szabadulnak ki, ha az egyik fél megfullad vagy elfogy az összes ereje. Majd végül egy fonállal levágja az ellenfele fejét.


Utóbbi válaszoló:

Azt elnéztem. A ban-kait még nem láttuk Shinjinél, csak a shi-kai volt erősebb, mint korábban.

2015. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bleach részek most hol tartanak kb??? mert egy ideje abbahagytam a nézésüket :( Tartanak már a Quincys részeknél vagy az még csak mangaban van megírva???
2015. dec. 9. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Az animének már évek óta vége lett Aizen legyőzésével.

Azóta csak a manga fut a quincys arckal.

2015. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aizen után volt még egy filler arc, meg a Fullbringerek arca.



Amúgy Shinji Shikaiából Aizen is elég könnyen kijött. Ráaádsul shounen révén elég komoly power upok vannak. Egyébként mival Ishidával melyik oldalon áll?

2015. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja tényleg még ott volt a Fullbringer arc, ezt már el is felejtettem.

Hát a fő-főellenség a Soul King fia és egyben a quincyk "királya" Juha Bach/Yhwach. Ishida csatlakozott a quincy sereghez és Juha őt nevezte meg örököséül.

2015. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!