Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Regi robotos mese, mi lehet a...

Nozdor kérdése:

Regi robotos mese, mi lehet a cime?

Figyelt kérdés
Egy régi mesére lennek kivancsi de mar csak halvány emlékeim vannak rola. Talan regen a Minimax utan azt hiszem (animax) volt vagy foxkids vagy talan jetix. Nem tudom nem emlékszem pontosan de annyi megmaradt h két testverrol szol, emberek voltak de at tudtak alakulni ugy h páncél legyen rajtuk illetve volt ugymond tarsuk aki egy jármű volt es az is szinten at tudott alakulni altalaban ilyem dinoszaurusz felesegge, a két főszereplő közül az egyik kék színű a masik piros volt a piros volt a fiatalabb es egesz életében a bátyját keresi es ot kutatja a bátyja viszont egy kardot keres mivel két kard van a mesében az egyik az eletet a masik a halált képviseli talan. A bátyjának a halál kardjának a fele van meg a masik felét keresi. Tudom lehet hulyeseg de tobb mint 2 hete keresem. Aki tud segiteni segitsen kerlek titeket az ekezetekert bocsánat telefonról irtam. Valaki meg tudna mondani a cimet

#mese #regi animax/jetix/minimax/foxkids
2015. dec. 10. 19:30
 1/1 dmlnatsu válasza:
szia D.I.C.E. - A mentőcsapat amire te gondolsz szerintem [link]
2016. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!