Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen öreg mindenki a...

Sansa LannisterStark kérdése:

Miért ilyen öreg mindenki a Harry Potterben?

Figyelt kérdés
Most nézem a filmeket, és azt tapasztalom, hogy egyszerűen mindenki tök öreg! Pl Harry apja vagy 45-nek néz ki (az anyja meg mondjuk 30-nak, ettől még furább). Sirius, Lupin, a Weasley szülők, atyaég, Ron anyja vagy 60 évesnek néz ki!! Pedig a szerepük szerint nem kéne ennyire öregnek lenniük. Az angolok hamarabb öregszenek, vagy mi?

2015. dec. 15. 08:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a Dursley szülők is vagy 50 évesek. Angliában mindenki 40 évesen alapít családot?
2015. dec. 15. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem néznek ki öregnek. Ron anyját max 50-nek nézném (igazából annyi is volt az első rész idején), és ha belegondolsz, hogy Bill, aki a Gringottsban dolgozik mennyi idős lehet (biztos, hogy 20+), és akkor már valós érték is az 50.


Dudley szintén 16-17 körüli, Dursleyék is 50-nek tűnnek nekem, max +5 év, az meg még lehetséges, hogy 37-8 évesen alapít családot.


Sirius meg Lupin pedig nem öregek egyáltalán, talán az arcszőrzet miatt tűnhet úgy neked.


Persze ez viszonyítás kérdése, más filmekben biztos, hogy hasonló korú szerepeket fiatalabb színészek játszanak.

2015. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen...

Siriust értem, ő örüljöün, hogy az Azkabanban nem halt meg - le is írja a könyv, mennyit öregedett külsőre az alatt a 12 év alatt.

Harry szülei - de főleg az anyja - valóban idősebbnek tűnnek, mint kéne.

Remus a farkaskór miatt nem fiatalos kinézetű, Mollyék pedig egyébként is idősek (relatíve).

2015. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok rendben. Most olvasom a Halál ereklyéit és a síron azt írja, Harry szülei 21 évesen haltak meg. Szóval ha kicsit öregítettek is rajtuk, durva hogy az apja 50 évesnek néz ki. Emiatt pedig Petunia néninek se kéne sokkal idősebbnek lennie.
2015. dec. 15. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt én is bántam, hogy a Harry szüleit alakító színészek túl öregek a szerepükhöz, de ettől függetlenül jó színészek.A többiek pedig pont úgy néznek ki, ahogy a könyv alapján el lehet képzelni.
2015. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!