Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER Szerintetek az Arrow...

SPOILER Szerintetek az Arrow 4. évad 9. részében Felicity meghal?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem


karácsonyi rész volt, az első részben mutatott sírnál pedig tavasz volt, nem ő lesz

2015. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ő? Attól még Oliver bármikor kimehet a temetőbe. És igen szerintem meghalt/ meg fog halni.
2015. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért nem lehet ő, mert a készítők nyilatkozták, hogy nagy szerepe lesz még, kódnevet kap, stb.
2015. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja az lesz a kódneve hogy R.I.P.
2015. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sem hal meg egyébként.

Bár minden erre utal. A részben megint volt a ''síros'' jelenet + ugye meglőtték a csajt + nem tudom láttátok-e a következő rész promóját, de az is nagyon arra hajaz, hogy meghal. Ettől függetlenül szerintem mégsem. Esetleg az évad végén - mert szerintem a sírnál Oliver az évad végén lesz, és ez fogja bevezetni a következő 5. évadot.

A készítők naná hogy ilyen nagy kérdőjelet hagynak a szünet előtt, felcsigázva a nézőket, akik elkönyvelik magukban azt, hogy Felicity meghal. És pont az a csattanó h mégse! :D :D Legalábbis én ebben reménykedem, bírom a csajt :)

2015. dec. 16. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe! Hát a DC Comics-ról beszélünk! Lehet csak "meghalt". Akaratlanul is, de megrendezte a saját halálát. Illetve az alkalmon kapva Oliverék úgy döntöttek, hogy akkor "megölik" Felicity-t. Így nem lesz veszélyben, mert lényegébe "halott". Így simán tud segíteni/dolgozni az Íjásszal, anélkül, hogy veszélyben lenne. (a 2. voltam)
2015. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2-es! Nekem ilyesmi eszembe se jutott. :D De most hogy mondod... van benne ráció.
2015. dec. 16. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Főleg Batman történeteiben volt ilyesmi. Szintén ilyen célból. Bár ott a lényeg, hogy kiderült, hogy Bruce Wayne=Batman, és így ez már nem mehetett tovább. Ezért ugye "meghalt" és így megmaradt Batman anélkül, hogy Bruce Wayne és szerettei veszélybe lennének.
2015. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sorozatrol..

Nem lehet evad vegi az elso reszes jelenet, mert 6honappal kesobb van irva, ami azt jelenti, hogy februar vege. Telet pedig azert nem latsz a temetoben, mert a nyugati parton jatszodik. En nem emlekszem, hogy marmikor esett colna a ho vagy lett volna nagyon hideg. Azert is gondolom, hogy nem Felicity halt meg, mert Barry sokkal szomorubb lett volna, ha megtudja, hogy Felicity meghalt, akkor azon nyomban indul, nem kesi le a temetest, az tuti. Nem hinnem, hogy Felicity-t kiirjak, maga a sorozat keszitoje megmondta, hogy az o karaktere viszi a sorozatot.

2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!

A német adókon már leadták a sorozatot.

A sír Laurel sírja.

2016. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!