Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13 éves fiam akart venni...

A 13 éves fiam akart venni nekem szülinapomra egy DVD-t. De a boltban az eladó nem akarta ki adni neki, a 16 karikára vonatkozva. Kiadhatná egy gyereknek egy eladó egy 16-os filmet, amit nem is nézne meg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az csak ajánlás kiadhatta volna. Lehet hogy egyszerűen tudatlan volt az eladó és azt hitte hogy ha ilyet kiad a gyereknek akkor megbüntethetik. Esetleg bejön a szülő patáliázni a boltba hogy ilyet odaadtak a gyerekének. A fene tudja. Kiadhatták volna. Tőlem egy falusi boltba személyigazolványt kértek mikor energiaitalt(!!!) akartam venni. Amúgy 21 vagyok. Az eladó szerint nem adhatta volna ki ha nem lettem volna 18. Természetesen ez is hülyeség volt, mert ilyen törvény sincs de hát ennyire van fogalma az embereknek a világról...
2015. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. (Azért remélem a fiam nem magának akarta megvenni a filmet ;) )
2015. dec. 15. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad tudni mi volt a film? :D
2015. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napos oldal
2015. dec. 16. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!