Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsit beteg film, mi a címe?

Kicsit beteg film, mi a címe?

Figyelt kérdés

Én nem láttam,egyik haverom mesélt Róla. Nos a sztori:

Van egy nő,aki palikkal fekszik le,de az aktus közbe megöli Őket,aztán egy órán (!) belül kihordja a gyerekeket,de azok ilyen torzak lesznek. Aztán van egy pali,aki lent,valami pincébe él a nagy falloszával. De a pélója egy nap úgy dönt,hogy elmegy világot látni. Megdug egy pár nőt,aztán találkozik ezzel a sokat szülős nővel (szerintem cigány),azzal kufircolnak egyet,végül a nő kinyom magából egy babát,aki lényegében egy péló,csak van lába.Az apa-péló belehal a szexbe,a nő még próbálja újraéleszteni...szájon át...aztán a nő is meghal.


Haverom azt mondta,régen látta,címére nem emlékszik,de azt mondta,lehet csak álmodta,de elvileg Dán film :D


2015. dec. 16. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!