Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a Viharsziget című filmben?

Figyelt kérdés
Már láttam vagy 5x de nem tudom eldönteni, hogy most tényleg őrült volt és már 2 éve bennt volt a szigeten, vagy csak becsapták, hogy nehogy kitudódjon a dolog amit művelnek az orvosok. A filmben amit a főszereplő mond a végén az ugye arra utal hogy tényleg már 2 éve benntvolt, de nekem valamiért az az érzésem hogy csak becsapták, és amikor elvezetik akkor is a világítótornyot mutatják ahol elvileg végzik az illegális műtéteket, és az egyik orvos kezében ott van egy eszköz ami arra utal hogy tényleg valami van a világítótoronyban és tényleg csak becsapták, valaminmt amikor bemegy a szigorúan őrzött épületbe és találkozik az egyik beteggel az is elmondja hogy miket művelnek ott valamint amikor beszélget az egyik beteggel a film közepén az is ráírja a füzetére hogy "fuss". Légyszíves aki látta a filmet írja le a véleményét, és ha esetleg értette szóról szóra a filmet. Köszönöm aki visszaír.

2015. dec. 17. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
én amikor láttam, azt gondoltam, hogy őrült, és nem csapják be, de megmondom őszintén nem nem tetszett annyira, mint amennyire mindenki dicséri, nem éreztem hihetőnek, hogy az egész épület minden lakója ebbe belemenne. most elbizonytalanítottál, mert azt, hogy fuss, én se értettem.
2015. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Direkt van nyitva hagyva. Szerintem sem volt őrült.
2015. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nyitottan van hagyva, de akkor is kiványcsi lennék. Utánnaolvastam, sokak szerint az utolsó mondatból derül ki hogy tényleg őrült volt, de nem tudom.. valahogy mégis egyes történésekből következtetően olyan mintha csak becsapták volna. Olvastam egy véleményt ahol le volt írva hogy ha nem lett volna őrül és ha csak becsapták volna akkor egyből már megölték volna, és nem fáradoztak volna ennyit. De viszont az a "fuss" szöveg amit beírt az geyik beteg a füzetbe akkor is nagyon megfogott.
2015. dec. 17. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én most láttam először és két érven kívül minden tényleg arra utal, hogy a drogok miatt képzelődik (keverednek az emlékei paradox eseményekkel) és teljesen megőrült, a saját viláában próbál detektívest játsazni, amit a sziget főnöke irányít meg a "társa", Chuck.

Az egyik érvem amellett, hogy nem őrült, az az, hogy nem hiszem, hogy az összes kezelt embert a szigeten rá lehet venni, hogybelemenjen a játékba, ráadásul nem is épelméjűek. A második, hogy szerintem a "Run", vagyis a fuss szó arra következtet, hogy nem őrült, ebbe persze bele lehet kötni, de az alátámasztja, hogy a nő direkt kért egy pohár vizet, hogy a beépített társa, Chuck ne vegye észre, hogy nem ment bele a játékba, mert akkor tuti a nénit is kivonták voln a forgalomból. Szóval többféleképpen is lehet értelmezni, és ezekből az alapanyagokból egy nagyon jó film készült! :)

2016. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Világában próbál detektívest játszani*
2016. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindegyik érv nagyon nyomós de van egy jelenet amikor ( rég láttam már nemigazán tudom a neveket ) DiCaprio faggatja a betegeket és az egyik nő kér egy pohár vizet de amikor iszik a "pohárból" már nincs a kezébe semmi csak mintha inna ... Meg azok a "betegek" akik beszéltek vele nagyrésze nem hiszem hogy betegek hanem ott dolgozók voltak ..
2016. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Volt egy olyan rész a filmben hogy a sziklában találkozik egy nővel aki menekül az "orvosoktól" mert őt is be akarják csapni, úgy hogy szerintem nem örült!
2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: azzal a nővel attól még találkozhatott, nem zárja ki, hogy a nő nem őrült, de ő az. A nő orvos volt, neki az ott ápoltak körülményei nem tetszettek.
2017. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!