Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Han Solo meghal az új star wars filmben? És pont a fia a főgonosz?

Figyelt kérdés
Jól össze lett rakva a sztori szerintem
2015. dec. 18. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Szar próbálkozás, mert Han NEM hal meg :D Legalábbis a 8-at már aláírta.
2015. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
láttad a filmet ? Mert én igen .
2015. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem direkt írtad ezt így a kérdésbe, de rossz próbálkozás volt.
2015. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A kérdező jó és jól tette fel a kérdést, ebbe most ne nagyon kötözködjetek...Szerintem ne nagyon pattogjon az, aki nem látta a filmet...


Tény, hogy a fia Kylo Ren hasba szúrja fénykarddal és lezuhan valami mély lyukba... TÉNY....az azonban még nem tudni, hogy a VIII. részben jövőre valami csoda folytán egy hasba szúrást és egy zuhanást túlélve visszatér, mint Gandalf....

2015. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jaa viszont én úgy láttam, hogy ez a rész kiköpött koppintása a IV. résznek, mármint sztori szinten....megint a Tatooin-ról kerül ki a fő szereplő, megint a lázadók lázadoznak és a film végén már megint egy giga nagy halál csillagot robbantanak fel, pontosan azzal a módszerrel és módon mint a IV. részben...vicc...ennél még én is kreatívabb voltam volna...
2015. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De, az nyugodtan pattoghat, aki még nem látta a filmet. Szerintem evidens, hogy a másiknak nem rontjuk el a filmélményét, csak azért, mert nem tudott elmenni megnézni.
2015. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jaaaa, értem már, azt nem tudom, de lehet naiv voltam :D
2015. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:DD
2015. dec. 19. 09:38
 9/20 anonim ***** válasza:
nem a Tatooinról indul a két főszereplő
2015. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Háát?
2015. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!