Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek igaz az hogy...

Szerintetek igaz az hogy Michael Jackson molesztált gyerekeket? Számtalan cikket olvastam erről és meggyőződésem hogy nem ti hisztek nekem?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Én nem hiszek neked. Miért hinnék pont neked? Mit tudsz te, amit az egész Ámerikai igazságszolgáltatás nem tud?
2015. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. MJ sose tett volna ilyet. Ellentétben áll a személyiségével. Ez mind a bulvár miatt volt es a penz miatt. Es cserébe tönkretették egy nagyon jo embert. Gusztustalan dolog. Orulok hogy te se hiszel ennek a nagy kamunak. Egyebken nem is csak ezt hazudtak rola. De nyilvan te is tudsz egy-ket ilyen dolgot. Es elszomorít mikor mas embereket hallgatok es azon a véleményen vannak mint az elottem szolo. Foleg mikor ezekba szuleim...
2015. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak azt áruljátok el, kedves hívők, hogy ti hány éve ismertétek személyesen a szóban forgó egyedet, hogy ilyen magabiztosan kijelentitek, hogy "ő nem ilyen", "a személyisége nem ilyen".


Mert nagyon ajánlom, hogy ne csak a médiában megjelentek alapján ítéljétek meg!

2015. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1es valaszolo ha elolvastal volna minden cikke es nem csak az oska szar rovatokat akk tudnad h minden vad alol fel lett mentve mert semmi alapja bem volt 2es koszonom renelem tele van a vilag meg ilyen emberekkel mint te

3 as ha latad az osszes backstage videojat elilvastal minden cikket az osszes rola irt konyvet akkor tudnad h milyen szemelyisegrol beszel a 2es addig meg nem kell fikazni

2015. dec. 19. 11:05
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

Tehtá ti is csak a médiák alapján alkottok véleményt.


Azzal a különbséggel, hogy a negatív véleményeket, információkat lesöpritek az asztalról, mondván, azok biztos nem igazak, és aki meg pozitívat mond róla - teljesen mindegy, ilyen alapon - az igaz ember.


Logikus.

2015. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A pedofília betegség.Egy beteg ember nem adakozik annyit mint ő.Nagyom szerette a gyerekeket mert neki nem volt gyerekkora.5 éves kora óta fellépet naponta 5 órat gyakorolt,ha nem volt kedve az apja elverte.Szabadidejében gyerekkórházakat látogatott.Itt egy videó az egyik látogatásáról:

[link]

Tudom hogy ártatlan volt mert elolvastam egy könyvet (nem szennylapot!) egy nyomozónőtől (nem egy rosszindulatú,pénzéhez firkásztól!) aki jelen volt a per alatt és bizonyítékokkal alá támasztva állítja hogy Michael ártattlan.Amúgy meg a gyerek aki először megvádolta beismerte hogy az apja kényszerítette a hazugságra a pénz miatt.Bizonyítékot ellene soha de soha nem találták ellene de mégcsak semmi kompromitálót se.Egyébként pedig minden vádpontban ártatlannak találták egy 2 éves per után.Közben pedig teljesen tönkrették,megalázták,kínozták.

2015. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A kétledőknek küldöm ezeket a videókat, döntse el mindenki hogy ez az ember képes lett volna bármi rosszat tenni.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Érvek helyett érzelmekre apellálsz? Bogaram, nagyon fiatal lehetsz te még.
2015. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nyomós érv hogy ártattlannak talalták. :D

De mire jó hogy mindenbe belekötsz.Hallotakról jót vagy semmit nem illik mondani.

2015. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Azzal a különbséggel, hogy a negatív véleményeket, információkat lesöpritek az asztalról, mondván, azok biztos nem igazak, és aki meg pozitívat mond róla - teljesen mindegy, ilyen alapon - az igaz ember."


Csakhogy érdekes módon negatív véleményeket csak szennylapokba látok.A negatív vélemények úgy kezdődnek hogy állítólag/egy magat megnevezni nem kívánó forrás szerint/a kilétét elhallgatni kívanó "közeli barát" szerint.És még olyanoktól szoktam ilyeneket hallani akiknek valami hasznuk származik belőle.

Ellenben akik tényleg ismerték pl Liz Taylor,Macaulay Culkin,Akon.Will.i.a.m,Akon,Diana Ross,Ne-Yo,Quency Jones,Lionel Richie stb. csak jókat mondanak róla.

Kenny Ortega például azt mesélte hogy egyszer egy gyerekkórházba voltak ahol szörnyű körülmények voltak és Michael odasúgott vmit az ápolónak.Később megtudta hogy azt súgta hogy holnapra vagy több ember fog foglalkozni a gyerekekkel,hoznak tiszta lepedőt,új ágyat vagy nem fog színpadra lépni.

Nem csak énekelt róla hanem ténylegesen tett is azért hogy mindenhol ahol csak jár javítson a körülményeken.

2015. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!