Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felhől fölött 3 méternek lesz...

Felhől fölött 3 méternek lesz 3-dik része is?

Figyelt kérdés
Mert ¨Śn a neten n¨Śztem szinte mindenhol.De sehol nem tal¨¤ltam meg.Azt mondt¨˘k hogy 2014-be k¨Śsz lesz de itt vagyunk lassan 2016:D sz¨Žval nem tudom. Meg azt is l¨˘ttam hogy az¨Śrt nem lesz mert Marionak megsz¨šletett a tes¨Žja. De ezen mit befoj¨˘sol? .. De viszont k0‹2nyvb0“2l ¨Şrodott ()¨Śs k¨Śne lenni 3-dik r¨Śsznek is. Szerintetek v¨˘rhat¨Ž? Vagy ti tudtok valamit esetleg?

##várható ##mikor ##Mario
2015. dec. 20. 17:16
 1/1 sexyeccavú válasza:
Igen tényleg mondták sőt egy időben terjesztették, hogy lessz. De igazából szerintem a második résszel is teljesen lezárták mert nem lenne értelme mivel Hugo rájön, hogy Babi volt kedvese már nem az az ártatlan vagy úgymond régi Babi volt és ezzel szerintem rájött, hogy ez a szerelem elmúlt, Babi meg amúgy is férjhez megy
2015. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!