Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a horror film?

Roadkill kérdése:

Melyik ez a horror film?

Figyelt kérdés
NA sziasztok,láttam a asszem két éve arról szólt hogy egy kiscsajt megerőszakolnak,oszt egy gyárkéménybe dobják,na és visszatér kisérteni egy piros pulóverben és megőli azokat akik bántodták.Na erre emlékszem meg hogy német,de már nagyon megakarnám újra nézni.Előre is köszi:D

#film #német #horror #csaj #szellem #kísértet #erőszak.bántalmazás
2015. dec. 21. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem tudom de én is megnézném :)
2015. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom érdekes meg nagyon f**za :D
2015. dec. 21. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Cukorfalat?
2015. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ja ha meg szivsz valamit akkó agymár belőle:D HORROR film nem mese,de azé köszi:D
2015. dec. 21. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Tükrök 2


[link]

2015. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem na várjál annyi volt benne hogy egy csajt megerőszakoltam és nem is tudom meg halt aztán beledobták egy gyárkéménybe a hulláját és a szelleme jött és meg őlte akik bántodták na mindegy.meg volt benne egy csaj is aki látta a szellemet és kideritedte mi történt aztán megtalálta a hulláját a csajnak.Na úgy ennyire emlékszem.De azért köszi.:D
2015. dec. 21. 22:11
 7/9 A kérdező kommentje:
3 év múlva vettem észre hogy elírtam a utolsó válaszom XD Nem ÉN erőszakoltam meg hanem megerőszakolták XD Fú még jó hogy ésszre vettem XD
2018. aug. 7. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
És a címe meglett azóta? Engem is érdekelne.
2020. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem :( De most hogy újból láttam a kérdést,megpróbálom keresni :)
2020. aug. 5. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!