Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?

Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés

Amire emlékszem: valószínűleg 90-es évekbeli, talán sci-fi és megmaradt egy jelenet: Este egy férfi egy boltban vásárol. Amikor ránéz a pénztárosnőre, úgy tűnik, mintha már ismerné őt, de a nő, aki szőke, kék szemű, bájos arcú, és éppen rágózik, nem ismeri meg a férfit. Annyi különlegesség még megmaradt bennem, hogy úgy kellett fizetnie a férfinak, hogy az egész pénztárcáját betette egy gépe, ami levonta belőle az összeget, és ezt a nő mutatta meg neki, mert a fickónak is furcsa volt, hogy így kell fizetni. Aztán pedig talán együtt mentek el utána a nő lakására. Még dereng egy furcsa szexjelenet is (piros színek), de ez már nem egyáltalán nem biztos.


És ezelőtt úgy emlékezetem, hogy a férfiszínész Nicolas Cage volt, a nő pedig Charlize Theron, de az ő filmjeiket már nagyjából átnéztem, és nem találtam meg, de nagyjából hasonló kaliberű/kinézetű színészek voltak a filmben.



2015. dec. 21. 20:08
 1/7 anonim válasza:
A pusztito. Lehet hogy ez ebbe van ojan furcsa sex jelenet piros fenyekkel
2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az. :(

Nem is biztos, hogy sci-fi, mert amúgy a környezet mai, vagyis olyan 90-es évekbeli a filmben emlékeim szerint.

2015. dec. 21. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nicolas Cage és Charlize Theron biztos is hogy nem lehettek, mert ők ketten csak szereplő hangként dolgoztak együtt az Astro Boy című animációs film eredeti, angol nyelvű változatában, más közös munkájuk nem volt.

Hasonló kinézetű férfiszínészként most csak Steve Carell jut eszembe, esetleg tőle elképzelhető ilyesmi filmként a 40 éves szűz?

2015. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A férfira már nem is nagyon emlékszem. Nagyon régen láttam, és szerintem csak ezt az egy jelenetet, még a TV-ben. Valamiért sokáig úgy hittem, hogy Cage volt benne, de már egyáltalán nem biztos.

A csajra sokkal jobban emlékszem: szőke, rövidebb haj, talán göndör, kék szemek, és teltebb ("pufibb") arc. És tuti, hogy rágózott a jelenetben.


Tuti biztos, hogy nem Carell az, nem vígjáték volt. Inkább sci-fi vagy fantasy dráma.

2015. dec. 21. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Emlékmás ugrik be, Schwarzeneggerrel és Sharon Stone-nal: www.port.hu/total_recall_-_az_emlekmas_total_recall/pls/w/films.film_page?i_film_id=13493
2015. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az Emlékmást nem is olyan rég láttam. Hihetetlenül jó film, de nem az, amelyiket most keresem. :/
2015. dec. 23. 18:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam: 13. emelet
2015. dec. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!