Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi baja van szinte mindenkinek...

Mi baja van szinte mindenkinek a Star Wars I-II-III. részével? Valaki igazán elmondhatná.

Figyelt kérdés

Én is gyerekként láttam a régi Star Wars-okat, mégis imádom az új trilógiát is. (a 7-ről most ne beszéljünk).

Őszintén kíváncsi vagyok, okfejtéseket, véleményeket várok, mi olyan gyalázatos az első 3 részben?



2015. dec. 21. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Ajánlom a Szirmai féle kritikát róla, elég részletesen elmondja az új régi széria bajait.
2015. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Oké. Ő egy ember. Na de mindenki ugyanezért utálja őket?
2015. dec. 22. 00:10
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Csak vesd össze a két trilógiát. Csak hab a tortán hogy a most futó JJ Abrahams féle Disney Wars lényegében a 4. rész 1:1ben felújított változata. Pénz kellett ott is, itt is, egy régi zseniális szériát erőszakolnak meg ezért, újra, meg újra meg újra... és ezt addig fogják amíg van benne pénz.
2015. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy nem az jön le Szirmai kritikájából, hogy miért nem jók ezek az előzményfilmek, hanem az, hogy Gergőnek fingja sincs az egész Star Warsról. Mond helytálló dolgokat is persze, de alapvetően a hozzá nem értését tükrözi a videó.


Szirmainak amúgy nagy rajongója vagyok, de az a 3 videó amit az előzményekről csinált, a kritikusi karrierjének a mélypontja. Most pl. megnéztem Az ébredő erő-kritikáját, tetszett neki, dicsérte. Viszont a bajom vele, hogy míg itt kiemelt egy csomó dolgot pozitívumként, addig ugyanezeket a dolgokat negatívumként emelte ki az előzmények esetén. Na mi ez, ha nem agyatlan fikázás?

2015. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ezt szerintem félreérted. Szirmainál csomószor veszem észre hogy az hype miatt nem mert valamit normálisan leszólni... magyarul a hírnév fontosabb mint az igazság. Aztán hogy hogy van a franc se tudja... de most komolyan, a Transformers után nem csodálkoznák ha ezt is csak azért dícsérte volna mert szarrá hypolták.
2015. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Igen, és pont emiatt szólja le az első 3-at... mert az a divat, hogy az előzménytrilógia szar, mert csak! De normális indok nincs :DDD
2015. dec. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Meh, ide szokták benyögni a Mr. Plinkett-féle órás hosszúságú, már-már önálló filmekként is felfogható videókritikákat. Kábé ezeket tartják az etalonnak, a legtöbben az ezekben felhozott érvekre szoktak hivatkozni.


Érdemes megtekinteni őket, persze ehhez angol nyelvtudás és kellő humorérzék kötelező.

2015. dec. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szoval akkor az emberek nagy tobbsege azert utalja az uj trilogiat, mert mas 'nagy' emberek megmondtak hogy mert sz*r? Nincs sajat velemenyuk az embereknek ezek szerint?

Bevallom oszinten, en szivesebben nezem az uj trilogiat, mint a regit. Nem vagyok mazochista, igenis szamit a latvany, ami semmit sem erne agyatlan sztorival, de errol ugye szo sincs, hiszen lebilincselo tortenettel rendelkezik. Mindenki Jarjarozik... nekem semmi bajom nem volt vele, ilyenek a gungenek es kesz. Ennyi erovel a fonokuk se sokkal jobb. Nekem kifejezetzen tetszett az elso resz a vidamsaga miatt. A masodik is tetszik, ugy ahogy van. A harmadik meg egyenesen tortenelmi jelentosegu, annyi eposzi karaktert mutat be hitelesen. A lenyeg: az elso 3 resz megallja a helyet onmagaban is (a 7 nem).

2015. dec. 22. 08:07
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Az a nagy probléma, hogy az emberek hülyék. Felfoghatatlanul hülyék. Erre a két soromra lemerem fogadni, hogy már többen is rohannának a piros gombra..

Szóval nem feltétlenül azért utálja mindenki az előzményt, mert divat. Kb. 50x leírtam már hogy mit nem szeretek benne, attól függetlenül hogy szeretem. Ez ellentmondásos lehet, de nagyjából arról van szó, hogy szeretem a filmeket, de BORZALMAS filmeknek tartom őket. Egy viccnek. És mégis szeretem.

Nem fogom 51x-edjére is leírni, az elmúlt pár oldalban a sok star warsos filmekhez leírtam miért tartom ökör baromságnak az előzményt. Aki akar olvasgatni, úgyis megtalálja.

2015. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én meghallgatnám azokat az érveket, ha nincs kedved leírni, akkor linkeld be, hogy hol találom azt a kommenet ahol leírtad
2015. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!