Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadala Kiválasztott...

Sansa LannisterStark kérdése:

Az éhezők viadala Kiválasztott pt2-ben nem világos egy rész, hogy lehet ilyen ramaty állapotban a Kapitólium?

Figyelt kérdés
Sem a könyvben, sem a filmben nincs letisztázva az a rész, amikor Katniss és az osztag elmennek a Kapitóliumba (amikor Finnick mondja hogy "Kezdődjék a 76. éhezők viadala!"), már el vannak helyezve a csapdák, és a legtöbb városrész már szét van bombázva. Csak nekem nem egyértelmű, hogy került ilyen állapotba a város?

2015. dec. 22. 17:49
 1/5 anonim válasza:
A lázadók elvileg már règebb óta támadták a Kapitóliumot,ès ha jól emlèkszek ott is voltak akik tiltakoztak a rendszer ellen
2015. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hova ment onnan az a reneteg lakó? Mert csak a legvégén hívja őket Snow a palotába.
2015. dec. 23. 09:19
 3/5 anonim válasza:
Vagy elmentek az ismerőseikhez esetleg befogatták őket vagy meghaltak. Legalábbis én ezt tudom elképzelni. Mondjuk igazad van mert az rengeteg ember háza volt már rom és hogy azokkal milett nem volt egyértelmű.
2015. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt kettészedni, hogy telepakolják mind a 2 részt totál fölösleges jelenetekkel, ami fontos, az meg kimaradt. Azt reméltem, több közös jelenet lesz Peetával, hogy lássuk, hogyan ébred rá Katniss, miért őt szereti. Ehelyett csak azért marad vele mert Gale elcseszte. Nagyon haragszom a készítőkre. Pénzéhes disznók.
2015. dec. 24. 07:22
 5/5 anonim válasza:
Igazából az a nehèzsège a filmnek,hogy a könyv első fele a szereplők èrzèseire megy rá igazán a második mitatja igazán a harcokat
2015. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!