Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami ügyvédes filmet,...

Valami ügyvédes filmet, sorozatot tudtok?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megtetszettek az ilyen témájú filmek, szóval ha tudtok ajánlani azt nagyon megköszönném! (Pl. a Better Call Saul ami nagyon jó, bár az sorozat, de mindegy…)

2015. dec. 23. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon tetszett A bíró Robert Downey Jr.-ral, illetve a Törés Anthony Hopkins-szal. Elobbi inkabb dramanak illik be, az utobbi viszont egy csavaros, izgalmas sztori, bar en mindkettonek a hangulatat birtam. :)


Sorozat, amit nem lattam, de allitolag jo: Suits.

2015. dec. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A vád tanúja, Ne bántsátok a feketerigót, Az igazság ára, Védd magad! - itt saját magát védi a bűnöző.


És még kettőt pluszba, ha elég az is ,hogy az ügyvédi rész nem annyira mérvadó: Sógorom a zugügyvéd - nagyszerű komédia -, Cape Fear - itt meg abból indul ki az egész, amikor valaki a saját belátása szerint használja ki ügyvédi mivoltát.


jó szórakozást.

2015. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vinny, az 1 ügyű - nagyon jó kis vígjáték, aminek nagy része krimi, még ha hivatalosan nincs is benn a műfajában. Ez az ügyvéd munkájának már a bírósági része, ahol mindig talál valamilyen apró csavart a dologban, amit mások talán észre sem vesznek.

Illetve egy régi klasszikus tévésorozat a Petrocelli, ezt is néztem régebben, és szerintem nagyon jó!

2015. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én tudom ajánlani a: Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot. Ez egy ügyvédes sorozat, nekem nagyon tetszett! Egyébként a: Shark nevezetű sorozatot is, ez megy a viasat 6,vagy 3-on is.
2015. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petitfett ***** válasza:

A cég

Az ügyfél

Ha ölni kell

Siralomház

Az esőcsináló

Démoni csapda

Az ítélet eladó

A jogász

Az igazság ára

Egy becsületbeli ügy

Törvényszéki héják

Az ördög ügyvédje

2015. dec. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Brilláns elmék (suits)

Isteni jo sorozat, egy ugyvedi irodanak egy vezeto jogaszarol es a gyakornokarol szol, meg egyaltalan errol a fajta vilagrol.

2015. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Húúú! Nagyon köszönöm mindenkinek! Majd megnézem őket! :)
2015. dec. 25. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!