Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Csillagainkb...

Mi a véleményed a Csillagainkban a hiba című filmről?

Figyelt kérdés
Minden normális válasznak örülnék,a trollok kérlek kerüljenek :)

2015. dec. 23. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben a legjobb film amit láttam.
2016. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban tetszett mint a könyv (talán az egyetlen ilyen). Viszont szerintem kicsit hatásvadászra sikeredett, de legalább nem annyira valósszerűtlen, mint a könyv.
2016. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is nagyon tetszett :)
2016. jan. 2. 19:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem nagyon tetszett, de én csak és kizárólag a feliratos verziót szeretem, szerintem a szinkronos nem jó, sem a hangok miatt, amit kaptak a színészek, sem a fordítás miatt. Olvastam a könyvet is, az eltér a filmtől néhány dologban, de az is jó szerintem. :)

2016. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszett a szinkron mondjuk. Moziba kerülő filmeknél mindig jól megcsinálják, a csak DVD-n megjelenő, vagy eleve tv-be készülő filmeknél szokott pocsék lenni.
2016. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szinkronnal utáltam. Viszont feliratosan tetszett, bár eltér a könyvtől.
2016. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ma láttam először a fimet. A könyvet nem olvastam.

A film első fel tetszett. Azt gondoltam, hogy végre egy olyan film, amiről tudok beszélni pl egy nyelvvizsgán, ha a "kedvenc filmemet" firtatják.

Egészen odáig, mikor kiderül, hogy a csávó rákos, azt hittem, hogy hepiend lesz a vége és meggyógyul a csaj a végére és boldogan élnek, amíg meg nem halnak.

Bár még így is azt a kritikát kapta film másoktól, hogy túl csöpögős, hatásvadász, nem hiteles, stb. Az élet mondjuk tényleg a legtöbbször nem hepiend, kell a dráma a filmben is. Ezért meghalt a csávó. Innentől kezdve viszont nekem értelmetlen és befejezetlen lett a film. Mi lett a csajjal? Meghalt? Ha igen, mikor? Egy hónap múlva, egy év múlva, 10 év múlva? Vagy valami csoda folytán meggyógyult? Erre legalább valami utalást tehettek volna a végén.

Ezért összességében nekem felejthető a film. Nem szeretem az olyan filmeket, amiknek nincs lezárása.

2017. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem az olyan filmeket, amiknek nincs lezárása."


Rengeteg film, könyv él ezzel az eszközzel, hogy nem varrnak el minden szálat. Amúgy befejezem én neked: olyan állapotban volt a lány, amit nem szoktak túlélni. Maximum élt még pár évet és meghalt. Most ettől jobb lett?


Kifejezetten sok olyan film van, amit pont azzal rontanak el, hogy a végére beszuszakolnak egy totál felesleges, minden szált elvarró részt. A leginkább pl. thrillereknél meg horroroknál érzem ezt hibának. Ennél a filmnél ráadásul nem is maradt nyitva semmi lényeges. Meghalt a szerelme, vége a szerelemnek, sztori elmesélve, ennyi.

2017. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Rengeteg film, könyv él ezzel az eszközzel, hogy nem varrnak el minden szálat."


Nem is azt írtam, hogy még életemben nem láttam ilyen filmet. Csak annyi, hogy nem szeretem ha nincs vége valaminek.


Amúgy honnan tudod, hogy ez a vége? Ez csak a te elképzelésed. Találgatni én is tudok. Mondták a filmben, hogy nincs áttét, nem rosszabbodott az állapota, csak a tüdeje nem 100%-os. Mi van ha azóta kijött valami újabb kísérleti gyógyszer, amivel még javítani is tudtak rajta? Így sem fog maratont futni, de legalább teljes életet élhet. Vagy tüdőátültetés, vagy mit tudom én... ami után már az egész betegsége csak egy rossz emlék lesz, de csávó emlékét még sok évtized után is őrzi. Stb... Ez meg az én egyik lehetséges elképzelésem.

De nem azért nézek meg egy filmet, hogy utána nekem kelljen találgatni. Tegye meg ezt a forgatókönyv író! Az a dolga. Mert ezzel az erővel filmet se kellett volna csinálni, én is ki tudok magamnak találni történteket. Erre írtam, hogy az ilyet annyira nem kedvelem.

2017. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy honnan tudod, hogy ez a vége?"


Onnan, hogy nem ez a vége, mert nincs vége. Amúgy nagyon naivnak kell lenni, hogy valaki azt higgye, innen van még visszaút :D

Semmi köze nincs a sztorinak ahhoz, hogy a csaj most meghal-e vagy sem, ez egy szerelmes történet, ami meg addig tart, amíg nem szakítanak vagy meg nem hal valamelyik. Hát itt megtörtént az utóbbi.

2017. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!