Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a jedik tudtak volna a...

Ha a jedik tudtak volna a 66-os parancsról, akkor megtudták volna akadályozni a klónok árulását?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiszedik a klónok agyából a beépített chipeket és meg van oldva.
2015. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De, ha az uralkodó rájön, hogy tudják, akkor azonnal kiadja a parancsot. Vagy nem?
2015. dec. 23. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De csak akkor nem érte volna a jediket váratlanul. Így meg hátba lőtték az összeset.
2015. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Helló kedves kérdező!

Nem tudom, hogy ismered-e a Klónok Háborúja 7 évados részét. ( a klónok harcait a jedik oldalán és életüket foglalja össze)

Ennyit elmondok belőle a hatodik évad alapján.

Egy klón chipje meghibásodott és megölt harc közben egy jedit. A Kaminóiak próbálták eltusálni, hogy csak fertőzés miatt történt ez a "baleset".

Annak a chip lényege az volt hogy végezzenek a jedikkel.Csak az egyszerre gátolta is, sőt alázatosságra " kényszerítette a klónt " . Azért hajtanak végre minden feladatot visszapofázás nélkül.

Kivéve már ebbe a Klón Háborús sztoriban ahol már neveket adnak neki. Lásd.: Ötös, Cody, Rex,stb. stb.

Ahhoz, hogy megértsd belemegyünk kicsit az Előzmény trilógia 2. részébe a Klónok támadásába.

Amikor Obi-Wan-t a Kaminóra ment vagy küldték nem tudom pontosan akkor amikor beszélt azzal a Miniszterelnökkel akkor mondta, hogy mindent megcsinálnak csak a chippet nem említette. Visszatérva a chipre azért is van benne, hogy a klón ne legyen olyan vad, agresszív mint az eredeti ember akiből lett a klónsereg.

Na az a lényeg, hogy ez bizonyos Safo Dyas kérte a klónsereg megalapítását a köztársaság részére kb 10 évvel ezelőtt.A megbízó meg Darth Tyrannus ( Dooku) volt, csak a jedik akkor még nem tudták, hogy ez a Sith neve.


Visszatérve az eredeti kérdésedre, mivel a klónok száma 200.000-1.000.000 között ingot a 3. rész körül ebből feltételezve már nem nagyon tudták volna megállítani azt ( gondolom én ) . Amikor még kb 100.000 droiddal sem tudnak a jedik elbánni a 2. részben. Lehet, hogy hülyeséget mondok az arénában amikor körbevették őket

én azt csináltam volna a helyükben, hogy az Erővel felemelem az összeset és összezúzom őket. Amúgy ha észreveszitek a Sithek, vagy Sötét Jedik akik régebben elárulták Világos oldali társaikat úgymond SZERINTEM, jobban használják az erőt. Példa rá amikro Dooku minden féle " szart " dobál a falról a 2. részben Obi-ra és Ani-ra Yoda meg alig bírja elkapni amikor ottis azt a nagy fémdarabot amit Dooku rájuk akart volna dobni yoda csak megfogta és arréb rakta 1 méterrel amikor én a helyébe neki basztam volna annak a járgányak és összeverem Dookut vagy valami ilyesmi :D . De nem szabad elfelejteni, hogy az 1-2-3 az ELŐZMÉNY TRILÓGIA, a 4-5-6-hoz készült. Legalábbis ahhoz kellett csinálni, mert a 4-5-6 az eredeti trilógia. Aki meg nem úgy nézte,hogy 4-5-6-1-2-3 Annak izgalmasabb és tetszetősebb volt az előzmény trilógia.


Azért van pl az, hogy Palpatine olyan sokat tud a sötét oldalról amikor ő olte meg Darth Pleaguinset aki tudta használni az erőt arra hogy életet teremtsen.Azért lett Anakinból is Sith egyúttal, mert nézzük csak a Baljós Érnyaktól.


Qui Gon Jinn szerintem jó Jedi volt, de vivásban nem a legjobb. A halála után arra kellett bízni a kiválasztottat aki még nem is Jedi Mester? Inkább Mace Windunak vagy Yodának kelett volna nevelnie. Mert Obi-val is olyanok voltak szinte mint a barátok és már nem nagyon tisztelte. De azért nem kell szidni tudom, hogy a 4-5-6 volt előbb ez csak az én véleményem :D .


Azért ezt még befejezem. Anakinból is azértt lett Sith mert félt, hogy Elveszíti Padmét.Csak azért fordult át a másik oldalra meg azért maiért elmondtam. Remélem segítettem neked és másnak is. Bocsi, hogy hosszú lett :D .

2015. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Helló kedves kérdező!

Nem tudom, hogy ismered-e a Klónok Háborúja 7 évados részét. ( a klónok harcait a jedik oldalán és életüket foglalja össze)

Ennyit elmondok belőle a hatodik évad alapján.

Egy klón chipje meghibásodott és megölt harc közben egy jedit. A Kaminóiak próbálták eltusálni, hogy csak fertőzés miatt történt ez a "baleset".

Annak a chip lényege az volt hogy végezzenek a jedikkel.Csak az egyszerre gátolta is, sőt alázatosságra " kényszerítette a klónt " . Azért hajtanak végre minden feladatot visszapofázás nélkül.

Kivéve már ebbe a Klón Háborús sztoriban ahol már neveket adnak neki. Lásd.: Ötös, Cody, Rex,stb. stb.

Ahhoz, hogy megértsd belemegyünk kicsit az Előzmény trilógia 2. részébe a Klónok támadásába.

Amikor Obi-Wan-t a Kaminóra ment vagy küldték nem tudom pontosan akkor amikor beszélt azzal a Miniszterelnökkel akkor mondta, hogy mindent megcsinálnak csak a chippet nem említette. Visszatérva a chipre azért is van benne, hogy a klón ne legyen olyan vad, agresszív mint az eredeti ember akiből lett a klónsereg.

Na az a lényeg, hogy ez bizonyos Safo Dyas kérte a klónsereg megalapítását a köztársaság részére kb 10 évvel ezelőtt.A megbízó meg Darth Tyrannus ( Dooku) volt, csak a jedik akkor még nem tudták, hogy ez a Sith neve.


Visszatérve az eredeti kérdésedre, mivel a klónok száma 200.000-1.000.000 között ingot a 3. rész körül ebből feltételezve már nem nagyon tudták volna megállítani azt ( gondolom én ) . Amikor még kb 100.000 droiddal sem tudnak a jedik elbánni a 2. részben. Lehet, hogy hülyeséget mondok az arénában amikor körbevették őket

én azt csináltam volna a helyükben, hogy az Erővel felemelem az összeset és összezúzom őket. Amúgy ha észreveszitek a Sithek, vagy Sötét Jedik akik régebben elárulták Világos oldali társaikat úgymond SZERINTEM, jobban használják az erőt. Példa rá amikro Dooku minden féle " szart " dobál a falról a 2. részben Obi-ra és Ani-ra Yoda meg alig bírja elkapni amikor ottis azt a nagy fémdarabot amit Dooku rájuk akart volna dobni yoda csak megfogta és arréb rakta 1 méterrel amikor én a helyébe neki basztam volna annak a járgányak és összeverem Dookut vagy valami ilyesmi :D . De nem szabad elfelejteni, hogy az 1-2-3 az ELŐZMÉNY TRILÓGIA, a 4-5-6-hoz készült. Legalábbis ahhoz kellett csinálni, mert a 4-5-6 az eredeti trilógia. Aki meg nem úgy nézte,hogy 4-5-6-1-2-3 Annak izgalmasabb és tetszetősebb volt az előzmény trilógia.


Azért van pl az, hogy Palpatine olyan sokat tud a sötét oldalról amikor ő olte meg Darth Pleaguinset aki tudta használni az erőt arra hogy életet teremtsen.Azért lett Anakinból is Sith egyúttal, mert nézzük csak a Baljós Árnyaktól.


Qui Gon Jinn szerintem jó Jedi volt, de vivásban nem a legjobb. A halála után arra kellett bízni a kiválasztottat aki még nem is Jedi Mester? Inkább Mace Windunak vagy Yodának kelett volna nevelnie. Mert Obi-val is olyanok voltak szinte mint a barátok és már nem nagyon tisztelte. De azért nem kell szidni tudom, hogy a 4-5-6 volt előbb ez csak az én véleményem :D .


Azért ezt még befejezem. Anakinból is azértt lett Sith mert félt, hogy Elveszíti Padmét.Csak azért fordult át a másik oldalra meg azért maiért elmondtam. Remélem segítettem neked és másnak is. Bocsi, hogy hosszú lett :D .

2015. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na véletlenül kétszer is elküldtem de sebaj xD .
2015. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ksözönöm a válaszokat! Segített.
2015. dec. 24. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

elég fura megközelítés,hogy "klónok árulása".

mert minek nevezzük az olyan munkát amiért nem kapunk pénzt,jelen esetben zsoldot?

rabszolga munkának.

a klónok pedig egy fillért sem kaptak és a jedik ezt nyugtázták,sőt magától értetődőnek vették.

vagyis ők árulták el az elveiket minden szinten mert rabszolgatartók lettek.

és az sem érdekelte őket,hogy a súlyosan sebesült,megnyomorodott klón katonák szerveit kiveszik újrahasznosításra a sérültek életének megmentése helyett.

tehát ha logikusan gondolkodunk,akkor pár év háború és a galaxis beutazása után az összes klónnak lennie kellett volna egy belátásnak,hogy rabszolgák méltatlan helyzetben és tehetnek ez ellen mert tele vannak fegyverrel.

ezért a 66os parancs nélkül is illett volna,hogy kinyírják a pipogya jediket.

2015. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a klónokba erőteljesen beleverték, fizikailag és mentálisan is, hogy ők tökéletes katonának lettek teremtve, a parancsot teljesíteni kell, valamint a fontossági sorrendet-lásd RC-ben a klón gyalogos kevesebbet ér mint egy kommandós, és egy kommandós kevesebbet a mélységi felderítőnél. ez látszódik a felszerelés minőségében, az ellátási sorrendnél. Ebben nőttek fel, sokat jelentett nekik a jedik hozzáállása, hogy ők emberek nem eszközök. Nem csoda, ha megkérdeztke egy klóno, hogy mitől fél-a kaminoi technikus volt a válasz.
2015. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem árulás. A klónok a Köztársaságot szolgálják. A Köztársaság vezetője pedig Palpatine. A jedik egy vallás akik történetesen a Köztársaság szövetségesei. A kérdésre válaszolva, nem tudták volna megakadályozni. A klónok túlerőben vannak, hiába olyan bitang erős egy jedi, de azért annyi klónnal nem bírna el. Esetleg úgy, ha időelőtt megállítják Palpatine-t.
2015. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!