Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Próbáltam utánna...

Star Wars Próbáltam utánna olvasni de nem találtam kielégítő infót hogy most végül is hogy fog kinézni a Star Wars 7. epizód utáni folytatása? Megjelenési dátumokat is ha kérhetek

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2015. dec. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövőre lesz egy melléktörténet film (halálcsillag terveinek ellopása), majd az utána való évben a következő számozott rész.
2015. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 8. epizód 2017 májusában jelenik meg, azaz másfél év múlva. A 9. epizód 2019-ben kerül mozikba, de a pontos dátum még nem ismert.
2015. dec. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már tiszta köszönöm!

Még annyi hogy akkor végül is egy triológia + egy kiegészítő rész?

2015. dec. 25. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg minden évben kapunk majd új Star Warst. Páratlanban a számozott epizódokat, páratlanokban pedig melléktörténeteket.

Nekem ez személy szerint nagyon nem tetszik. Néha a kevesebb több. A mostani résznek is azért örültek ennyire, mert utoljára 10 év volt SW. Ha most éveken keresztül mindig kapunk egyet, elveszik a varázsa. Illetve könnyen eshet Call of Duty szindrómába.

2015. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan szinten lennének megcsinálva,mint az old republic-os promó kisfilmek csak élőszereplősben,akkor szerintem állva tapsolna a világ minden évben.Csak hát valami oknál fogva egy ekkora univezumból csak a szkájvóker család érdekli a készítőket,ami számomra pl már full érdektelen.
2015. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!