Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 7, csalódás vagy...

Star Wars 7, csalódás vagy tetszett?

Figyelt kérdés
Szerintem a Disney nagyon hazavágta...

2015. dec. 26. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Nekem tetszett. Ez a rész kizárólag arról szólt, hogy "felélesszék" a rajongókat, az univerzumot, és megmutassák, hogy tudnak ebben alkotni, meg tudják tartani a hangulatot, fel tudják építeni ugyanazt a világot. Ez sikerült. Persze tény, hogy egy az egyben le lett másolva a IV. rész, na de ha valami teljesen más sztorit hoztak volna, akkor meg az lenne a baj és amiatt hőbörögne mindenki, hogy mit képzelnek, miért kell ennyire eltérni az eredetiktől.

Nekem összességében tetszett, a fekete főszereplő színész választásával nem igazán értek egyet, nekem ő nem tetszett, de minden más számomra okés.

2015. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett, de voltak hibái.

És nem, nem azért mert elvakult rajongó vagyok.

2015. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%

Borzalmas lett.

Miközben néztem olyan érzés fogott el, mintha egy Asylum filmet néznék, vagyis egy régebbi, sikeres film pofátlanul lemásolt változatát, bár az Asylum mentségére szóljon, hogy ők soha nem akarták eredetiként forgalmazni a filmjeiket, a Disney viszont halálosan originál anyagként reklámozza. Utoljára az Indiana Jones 4 volt ekkora legendagyalázás, azelőtt meg a Mátrix 2. Az Új Remény csapvízzel felhígított változata az egész, 90 százalékban ön-plágium, a maradék 10 meg valami eszméletlenül ratyi, Baljós Árnyak szintjén lévő debilkedés. A legsiralmasabb "eredeti" jelenet az, amikor a két tűz közé került Han Solo egy 90-es évekbeli sit-com dumát ad elő, a másik meg, amikor Kylo úgy vagdossa szanaszét a berendezést, mint egy hisztis kisgyerek, aki nem azt kapta karácsonyra, amit akart, ez pedig kétszer is eljátssza a tetejébe, a nyomi, guruló focilabda droid, ami egy futurisztikus furby cukiságát akarja hozni pedig egy délutáni Disney rajzfilm matinéba való.ú

Katasztrófa....

2015. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Akinek elvárásai voltak az csalódott.

Aki úgy ment be, hogy ez egy jópofa film lesz a S(t)ar Wars univerzumban, annak tetszett.


Egy éve az emberek elélveztek a képernyők előtt, csak azért, mert látták 3 másodpercig Han Solo-t. Nekik tutti többórás orgazmus volt ez is.

2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

IMDb: Hype!

Top 33. film


:) Kell ennél több?

2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem összképben annyi elvárásom volt, hogy ne legyen rossz. És nem volt az. Nem tartom tökéletes filmnek, mint ahogy az előző hatot sem, de pár idegesítő apróságon kívül nagyon a helyén volt, és össze tudom kapcsolni az eredeti trilógiával. Erre az előzmény trilógia esetében képtelen vagyok sajnos. Hiába szeretem, teljesen különáll minden mástól ami a régi Star Wars (mármint az előzmény)


Véleményem szerint nem kellemesebb a Star Wars 7 egyik eredeti trilógiás epizódnál sem, de az előzményeknél jobb.

2015. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem az első csalódás az volt,amikor megtudtam,hogy nem teljesen új vonal lesz pl old republic,vagy sith háborúk,hanem a skywalker történet folytatása.

ez kiderült akkor meg abban reménykedtem,hogy oké akkor jön darth kryth meg a brigádja.Aztán kiderült,hogy ez sem,hanem ilyen han solo-s,meg luke-os sztori,úgyhogy nagyon nem is vártam.

Aztán megnéztem a filmet és mint olyan valaki aki a sithek miatt szereti a sorozatot megláttam,hogy miféle elfuserált karakter lett itt a sith meg halálcsillag 3 mindenfajta védelem nélkül,nevetséges kardpárbaj...úgyhogy a nem létező elvárásaimat is alulmúlta ez a gyerekfilm.

2015. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sajnos csalódtam. Teljesen más volt az egész környezet hatás hiába star wars világ mégis olyannak tűnt mint egy teljesen más sci-fi film. Béna poénok voltak benn. A fő hősökkkB semmire nem törekedtek a leg utóbbirész óta . Egy már márlegendás fény kard egy kocsmában hánykolódott. Vicc.. A sötét nagy úr egy hisztis ki gyerek aki igen igen szerény vívás kiképzést kapott rá adasul komolytalan... Egy sith nagy
2015. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sith nagyúrról nem is volt szó a filmben, Kylo Ren meg nagyon messze áll ettől a rangtól. Máskor figyelj jobban oda a filmre, és csak úgy nyilatkozz, mert ez így gáz. Sőt.. Kylo Ren még csak nem is Sith lovag.


Persze megértem hogy nem tetszett, azzal nincs gond.

2015. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos csalódtam aki nem látta ne olvassa tovább . Teljesen más volt az egész környezet hatás hiába star wars világ mégis olyannak tűnt mint egy teljesen más sci-fi film. Béna poénok voltak benn. A fő hősök semmire nem törekedtek a leg utóbbirész óta . Egy már márlegendás fény kard egy kocsmában hánykolódott. Vicc.. A sötét nagy úr egy hisztis kis gyerek aki igen igen szerény vívás kiképzést kapott rá adasul komolytalan karakter... Egy sith pl anno duku gróf darth maul és még sorolhatnám sokkal komolyabbak hitelesebek voltak tudták mi az a kard forgatásstb ez a nullával egyenl
2015. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!