Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudtok a tüskevárhoz...

Jhjjgvk kérdése:

Nem tudtok a tüskevárhoz hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Önmagában egyedülálló film.

Szerintem nem sokan voltak hajlandóak ennyire részletesen feldolgozni egyetlen kisregényt sem. És senki sem volt hajlandó ennyit foglalkozni a természet fotózással sem. Hatalmas munka van a mögött az ifjúsági sorozat mögött. MMint ha az eredetire gondolsz.


De természettel foglalkozó kaland filmek közül nagyon tetszett nekem még , másik témában:

- A medve [link]

- Amazonia [link]

- Vándormadarak [link]

- Nikki az észak vad kutyája

- Baraka [link]



Aztán érdemes szétnézni itt is, mert ajánlanak hasonló érdeklődésű emberek által megjelölt filmeket: [link]

2015. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom ezért is hasonlót írtam és nem olyat. Nagyon szépen köszönöm.
2015. dec. 27. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is érdekes egy ilyen kérdésben, hogy miben legyen hasonló? Tematikájában? Természet fotózásában? Legyen ifjúsági kalandfilm? Legyen régi, jó talpas nevelésről szóló film? Tetszett a rendezés, a zene, a szereplők, a forgatókönyv, ahogy adaptálta az eredeti művet? Miben legyen hasonló?


Mert most eszembe jutott néhány adaptáció, ami majdnem túlszárnyalta az eredeti művet. Ilyen szempontból is lehet hasonló.


Te melyik aspektusában keresel hasonlót?

2015. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!