Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régen láttam egy romantikus filmet és most újra meg szeretném nézni de sajnos nem emlékszem a címére. Annyira emlékszem, hogy egy lányról szól, aki minden este leírja hogy mi történt vele. Másnap reggelre mindent elfelejt, az egész életét, még azt is, hogy ő kicsoda. Ezért reggel mindig elolvassa amit egész életében a naplóba írt.

Aztán, volt egy szerelme, aki tudott a lány betegségéről de így szerette. Egy nap a lány szakított vele mert nem akarta hogy a szerelme egy ilyen beteg emberrel élje le az életét. Miután szakított vele(mert még mindig szerette a fiút), megsemmisítette a naplót, hogy ne emlékezzen semmire.

Ezután, újra kezdte a fiúval, hiszen nem is emlékezett, hogy azelőtt jártak.

Vagy valami ilyesmi... Ha valaki meg tudja mondani, mi ennek a címe, azt nagyon megköszönöm!



2015. dec. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pont így ismerek egy ehhez nagyon hasonló filmet, de azért leírom, hátha mégis erre gondoltál, csak nem emlékeztél teljesen jól... Szóval erről nekem az 50 első randi ugrott be.
2015. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii:) megnézem
2015. dec. 27. 17:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de nem az. De ez is érdekesnek tűnik:)
2015. dec. 27. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem pont így, de van mégegy hasonló, de az thriller:


Amnézia ?

2015. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az de azért köszi:)
2015. dec. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!