Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket nézzek meg?

Milyen filmeket nézzek meg?

Figyelt kérdés
A szünet utolsó napjaiban szeretnék filmezős napokat tartani, de olyan filmeket akarok nézni ami nyugodt, egyszerű. Valamelyik nap megnéztem a Holidayt és tetszett. Nem muszáj, hogy karácsonyos legyen. Most a Marley és én c. filmet fogom megnézni bár már láttam. Családi, romantikus, vígjáték jöhet de a legjobb ha mindhárom műfajt magába foglalja. Leginkább modern filmek érdekelnek, tehát ne nagyon legyen 2005 alatti, legfeljebb ha tényleg annyira jó film :)
2015. dec. 28. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

-Családi üzelmek- ez hatalmas film

-Vakáció- lehet pontatlanul irtam. Ebből van regi es új változat is az új az idén jott ki es az is élvezetes film

-kertvárosi kommandó- ez annyira nem nyugot van benne max 1-2 "parás rész" (az is eleg gyenge) és van benne akciózás de én ha családdal nézed és tobb vagy 15évesnél akkor ajánlanám nagyon vicces film


És végül: Zombieland- ez egy zombi filmes paródia. Dőltem a röhögéstől egyes részeinél és szintén egész családnak ajánlom nem ilyesztő

2015. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apád-anyád idejöjjön

Miről álmodik a lány?

Mindenképpen talán

Cserebere szerelem

Ház a tónál

Szerelem sokadik látásra

Meseautó

Álmomban már láttalak

2015. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Családi filmek, amik tényleg nagyon jók:


- Leharcolt oroszlánok [link]


- Chihiro Szellemországban [link]

És ha ez tetszik, akkor ott a Macskák királysága / Szomszédom, Totoro / Vándorló palota / Arrietty - Elvitte a manó


- Az igazi kaland - [link]


- Gran Torino [link]


- A medve [link]


- Karácsonyi lidércnyomás (horror kategóriában) [link]


Frissek közül:

Agymanók / Hotel Transilvania 2 / Maleficent

2015. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit bántani, de a "Vakáció" egy Zsé kategóriás ipari hulladék.
2015. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!