Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fog kijönni filmben a...

Mikor fog kijönni filmben a Percy Jackson 4 rész?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem ezt a filmet,és már az összes részt megnéztem filmen,és nagyon csalódott vagyok ,hogy nem nézhetem tovább. tudom,meg van könyvekben is,de szerintem a film sokkal jobban átadja mint a köny.
2015. dec. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a film katasztrófa, klisétinihorror görög edition az USÁban. Amúgy először kellene 3. rész a negyedik rész előtt nem gondolod? Úgy tudom mind a kettő film nagy bukás lett pénzben, így nem hinném hogy jönni fog.
2015. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok. én úgy tudom ,hogy magyarországon nagy sikert aratott mivel sok iskolás nézi meg nap mint nap a filmet. az 1 rész az hatalmas sikert aratott. a 2 úgyszintén. nem gondolod ,hogy egy kicsit utána kellene nézni ennek?! a 3 rész már réges rég kijött. olyan választ szeretnék aminek van is értelme. nem köszönöm meg az eddigi válaszod mert olyan nagy hülyeség amit írtál ,hogy köpni való!! szia
2015. dec. 30. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

De imádom ha valaki nem tud valamit, megkérdezi és még utána okoskodik. Babám, a Percy Jackson Titans Curse, ami az 5ből a 3ik része lenne, csak könyven van jelenleg. Fogd föl hogy PÉNZBEN BUKÁS LETT! Ha nem hiszed itt az IMDB: [link]


Elhiszem hogy szeretted, de bárki miért vállalna be egy 95 millió dollárból építkező filmet ami még a saját árát sem hozza vissza. Ha ennyira szereted a tinihorror formulás itt a példa a nemrégen érkező The Maze Runner, az első film a budget háromszorosát hozta, igaz... a második film meg közelsem volt eddig ilyen sikeres, viszotn a Maze Runner szériából már tavaly berendelték a következő 2 könyvet is. A Percy Jackson nem így járt, nem volt sikeres ennyi. Ha érdekel a folytatás ott a könyv.

2015. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beakb ***** válasza:
100%
Amugy az ironak sem tetszett a film mert alig volt olyan cselekmeny ami a konyvben is volt. Es nem lett sikeres a masodik mint az elso. Meg az elso is epp hogy. Es ne vard a sult galambot hanem inkabb vegyel a kezedbe egy konyvet.
2017. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!