Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Öngyilkosok szobája ijesztő?

Öngyilkosok szobája ijesztő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megszeretném nézni a filmet de nemtudom mennyire ijeszto, nem birom annyira vért és valaki elmondana mirol szol?(a sajat szavaival) es tudom hogy valami depresszios film de azert annyira nem akarok en is depis lenni tole :D

#film #ijesztő #Öngyilkosokszobája
2015. dec. 30. 00:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah es hogy az a jatek aamiben jatszanak mirol szol ? Mit kell benne csinalni?:D
2015. dec. 30. 00:45
 2/4 anonim ***** válasza:

H ijesztő vagy sem ezt csak te tudod eldönteni, mert minenkinek más a tűréshatára. Pl énszeritem gyenge, de egy spanom nem bírta...


Leírása: Dominik hétköznapi kölyök. Népszerű, az ő barátnője a legszebb lány a suliban, a szülei gazdagok, és bőven van pénze ruhákra és a bulizásra. Egy nap azonban egyetlen csók mindent megváltoztat. A csupa ármány és veszély lánnyal az Interneten ismerkedik meg. Vele lép be az öngyilkosok szobájába ahonnan nincs visszaút. Saját érzelmei csapdájába kerülve, halálos intrikák szövevényébe gabalyodva Dominik elveszíti mindazt, ami a legértékesebb számára.

2015. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) de ezt a leírását mar olvastam ezert kertem hogy sajat szavaitokkal irjatok le :)
2015. dec. 30. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit késve, de hátha valakit még érdekel.

Nagyjából arról szól, hogy Dominik egy buliban csókolózik egy fiúval fogadásból, azután - nem emiatt ugyan, de elfordulnak tőle. Rátalál egy internetes játékra, (hasonló mint az IMVU, ha valaki ismeri) és ott talál egy "Öngyilkosok szobája" nevű, úgymond közösséget, ahova végül beveszik, megismerkedik egy csajjal. bezárkózik a szobájába, vagdossa magát, blablabla. Nagyon röviden ennyi.

2016. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!