Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robert Rodriguez miért csinál...

Robert Rodriguez miért csinál egyre gusztustalanabb filmeket?

Figyelt kérdés

Tudom hogy alapjáraton is elég véres filmjei vannak, de az évek során egyre durvábbak lettek a filmjei

Az El Mariachi és a Desperado csak véres volt, aztán jött a Volt egyszer egy Mexico ebben már csontok is voltak de még az tűrhető volt. Aztán a Sin City bár az most nem tartozik ide mert képregény adaptáció majd a Terrorbolygó és végül a Machete. A Machetében már belek is voltak (bevallom végig se néztem) és csak úgy érdekel miért jó ez Rodrigueznek? ezek nélkül is meg tudná csinálni a filmjeit... Szerintetek?



2015. dec. 30. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár ezek közül nem sokat láttam sajnos, mégis azt mondanám, nem csak ő csinálja ezt a filmjeiben, egyre durvább filmeket csinálnak. Ha ő nem csinálná ezt, nem lenne reklám. Ne feledd, a negatív reklám is reklám! Meg amúgy különben is ez a stílusa Robertnek és Tarantinonak
2015. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ismered a sons of anarchy sorozatot, akkor válaszolsz az én kérdésemre is? :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2015. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Igen, de pont ez a lényeg, hogy Rodriguez eleinte csak véres filmeket gyártott és folyamatosan kerültek bele az egyre dúrvább dolgok: vér, még több vér, csontok, belek, szemgolyó kifordulása stb...


2. Sajnos nem ismerem a sorozatot :(

2015. dec. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!