Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Profi Dragon Ball-osok segíten...

Michael122 kérdése:

Profi Dragon Ball-osok segítenének?

Figyelt kérdés
A Dragon Ball Z-ben kiderül,hogy nem Herkules mentette meg a Földet Cell-től?

2016. jan. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem derül ki. Gohan-t ez nem érdekli, hogy más felvág a hőstettével. (Engem mondjuk zavarna...) De nem mellesleg Gohan beleszeret Herkules lányába, Videl-be, így a családban marad a hírnév és a dicsőség.


Ajánlom, hogy nézdd végig a Majin Buu-s részeket is, de főleg a Cell utáni részeket. Abból sokminden kiderül.

2016. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy eleinte Videl is azt hiszi, hogy apja volt a megmentő. De aztán Dragon Ball Z vége fele ő rájön, hogy mi az igazság. Ő megtudja, hogy nem az apja volt a megmentő, hanem Gohan.


De más ezt nem tudja meg, senki.

2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert már ott tartok,hogy Videl rájött Gohan az intergalaktikus szuperharcos,és nagyon idegesített az,hogy Herkules aratja le a babérokat Gohan helyett.
2016. jan. 1. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd megtudja ő is, a torna után.
2016. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Herkules (ezek szerint magyarul nézet mert amúgy Mr. Satan a neve, ifjú sátánnak meg Piccolo :D) szerintem nagyon idegesítő... majd lesz még hasonló.. ha végeztél a Z-vel kezdd el a Supert!!! Az istenes meg az új movie-t ne nézd meg, a sorozattal kezdj. Mert am uncsi lenne. Tudod mi jön és nem győzöl várni hogy olyan történjen amit már nem tudsz.. :D szerintem jól sikerült a Super, nekem ez az ssj god izé matyi ratyi piros haj nem jött be de a Superben megvan oldva minden.. :) + kezd érdekes lenni. Remélem előkerül majd néhány régi ellenfél mint pl Broly, kicsit jobban kidolgozott háttérrel... ahhhhhhh és még nincs kint a 26.rész magyar felirattal!!!! :S

itt egy link, itt van az eddigi összes Dragon Ball Super csak ugye feliratos. [link]


de ettől még jó, én a Z-t kb a 180. részig néztem csak magyarul, azután csak feliratosan volt meg és megszerettem, sokkal jobb az eredeti hang. Kicsit fura de ha megszokod 1000x jobb! :D Az angol szinkron sem rossz de az eredetit nem múlja felül.. ha már kb a 25. részig elértél a Superrel (szigorúan csak a Z után nézd meg, a GT-t kihagyhatod de csemegeként megnézheted) akkor ajánlom figyelmedbe a Dragon Ball Xenoverse nevű játékot. Eszméletlen jó! :D

2016. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!