Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt a legjobb Bond és...

Ki volt a legjobb Bond és Bond lány?

Figyelt kérdés

Esetleg kifejtés is jöhet. Illetve korod és nemed.

kőszi.



2016. jan. 2. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

James Bond mindig népszerű volt a nők körében, nincs olyan Bond-film, amiben ne így lenne. Így magától értetődik, hogy sármos, jóképű, igazán férfias, tehát szerintem még anno Pierce Brosnan-nek állt legjobban a szerep.

Bond-lányból viszont nem tudnék kimondottan egyet kiemelni, egy ilyen férfihoz kinézetre több bombázó is jól illik, például Lana Wood, Jane Seymour, Barbara Bach, Denise Richards, vagy Berenice Marlohe.

2016. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem Pierce Brosnan ès Halle Barrey
2016. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Perce Brosnan-t szerettem a legjobban, meg most Daniel Craiget is.


Nőként a lányokat kinézetileg nem tudom megítélni. Színészként Sophie Marceau közülük a kedvencem.

2016. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wwe a kiraly ***** válasza:
100%

Kedvenc James Bondom:Daniel Craig szerintem hozza illik a legjobban Bond karaktere es nagyon sajnalom hogy tobbe nem szeretne Bond lenni a Spectre Utan.

A kedvenc Bond lanyom pedig:Diana Rigg aki az ofelsege titkos szolgalataban szerepel. Egyebkent szerintem a regi Bond filmek kozzul ez a legjobb.

2016. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pierce, Craig és Sean közül nem tudok dönteni. Lányok pedig Xenia az aranyszemből, Sophie Marceau a világ nem elégből , Plenty a gyémántok az örökkévalóságnakból, és persze Eva Green... Migiri :D
2016. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!