Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná írni a Pretty...

Valaki le tudná írni a Pretty Little Liars-ben lévő Charles történetét?

Figyelt kérdés
Megnéztem nyáron a 6. évad 10. részét, de nem értettem meg teljesen. Aztán ma is újra megnéztem és még mindig nem állt teljesen össze a kép. Valaki le tudná írni, hogy mi volt, hogy Cece elment Charles temetésére? Vagyazt csak kitaláltam Mr. DiLaurentis számára? Meg Mona megölte Bethany-t, Cece pedig Alison-t leütötte és eltemették, aztán az az ijesztő hölgy húzta őt ki? És Alison, Jason és Charles/Charlott testvérek?

2016. jan. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Igen, Charles és Jason ikertestvérek, csak az apja fiút akart, ezért van "két Jason" a kiskori képeken. Mivel Cece/Charles/Charlotte meg akarta ölni Alisont kiskorába, ezért elmegyógyintézetbe küldték, ahol már Cece-ként nőtt fel.

Nem volt benne a történetben, hogy Cece elment-e Charles temetésére, de megtudtuk, hogy egy üres koporsót temettek el "Charles DiLaurentis" név alatt.

Igen, Mona lelökte Bethany-t, miután Toby anyját lelökte a tetőről.

Cece fejbevágta Alisont egy kővel, mert azt hitte másvalaki. Az anyja pedig eltemette. És igen, aztén az az "ijesztő hölgy" kihúzta onnan, mert elmondása szerint Alison akkor az életéért nyújtózkodott.

Igen testvérek, mivel Jason és Cece ikertestvérek és Jason és Alison testvérek, azért Cece és Alison is testvérek. Tehát mindhárman azok :D

2016. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Javítanám kicsit az első válaszolót:

Jason és Charles/Cece NEM ikertestvérek. Cece idősebb.

Cece nem akarta megölni Alisont kiskorában, csak az apja hitte azt, mert annak látszott, egyébként véletlen volt.

2016. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm mindkettőtöknek! :)
2016. jan. 4. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mona nem lelökte Bethanyt, amikor az az eset történt, hogy Bethany lelökte Toby anyját a tetőről, Mona még nem is volt a Radleyben. Hanem Alison "halálának" az estéjén Mona azt hitte hogy Alisont öli meg, de Bethanyt ütötte le, Cece pedig azt hitte, hogy Bethanyt öli meg, de Alisont ütötte le.
2016. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!