Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet tudni a Ki vagy...

Mit lehet tudni a Ki vagy Doki 10. évadáról?

Figyelt kérdés
Mikor lesz az első rész premiere?
2016. jan. 2. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0. az az a karácsonyi epizód most volt 25.-én. Viszont maga az Évad csak Szeptemberben fog indulni.
2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem,hogy abban nem napszemüvege lesz a Doctornak és nem fog gizározni.
2016. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már a kilencedik évad utolsó részének végén mutatták az új szónikus csavarhúzót.
2016. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szonikus napszemüveget mindenkinek:D

A karácsonyi részen kívül nem nagyon lehet tudni. Szerintem a 9. évadban behozott dolgokat fogják boncolgatni most, hogy a hisztis parancsolgatós kollégái visszatértek a Doctornak:D

2016. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy interjú az évad vége után, ott többek között kiderült hogy Clara valamilyen formában visszatérhet. Hogy a szónikus napszemcsi marad és hogy új társa lesz a Dokinak.


Illetve az is hogy tervben van egy folytatás a No More Sleep című epizódhoz!

2016. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűű köszönöm szépen! :) Jaj, nem akarom én azt a szónikus napszemüveget. Egy kicsit kiábrándító. :D
2016. jan. 2. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Most találtam meg a Doctor Who Hungary által lefordított interjút:



10. évad: Amit tudunk


1. Peter Capladi lesz a Doktor, de vajon meddig?


Az bizonyos, hogy a tizenkettedik regeneráció végig jelen lesz az évad folyamán, ami az után, hogy Capaldi mennyire komolyan vette ezt az évet, úgy gondoljuk, elég jó jel mindnyájunk számára. De vajon a harmadik évad az utolsó is számára? Tennant és Smith is három évad plusz mínusz pár special után távoztak, akárcsak Hartnell, Troughton Davison és McCoy. Vagyis ráfoghatjuk, hogy a három év a sztenderd Doktori hivatal.

Pár hónapja Capaldi így nyilatkozott a Daily Mirrornak: “Nagyon is élvezem ezt a kis pozíciómat, de mély Skót melankóliával tekintek rá, hiszen tudom, hogy egy napon a végéhez ér. Majd egy napon azon a hídon is átkelek, ha odaértem, ami lehet előbb vagy utóbb, vagy akár később.”

Másfelől viszont rajong a munkájáért. A Doctor Who magazinnak ezt nyilatkozta pár héttel ezelőtt: “Húsz részt is csinálnék évente, ha engednének. Nagyon is tudnék a Doktor lenni egész évben, boldogan.”

Amikor pedig megkérdezték miért nem marad örökre, akkor azt felelte: “Kételkedek benne, hogy akárki a Doktor tudna maradni örökre.”


2. Moffat a főnök


A showrunner Steven Moffat fog még mindent irányítani egy utolsó évadig. “Jelenleg még egy évig maradok.” Nyilatkozta a Radio Timesnak, de hozzátette, hogy “Küzdök a hatékonysággal”. Amikor pedig zaklatják, a fásultság jelét mutatva azt válaszolja: “Minden bonyolult a Doctor Whoban. Még a távozás is.”

Ha pedig valóban hét év után otthagyja a sorozatot, akkor azt “nagy durral” fogja megtenni.


3. Van egy új útitárs – és nő


Clara távozásával Moffat azon kezdett el gondolkozni, hogy rebootolnia kellene a hozzáállását, méghozzá egy új útitársnő szemszögén keresztül. “Már körvonalazódik az ötlet az útitárs személyiségéről, konkrét ötletekkel, de konkrét színésznő nélkül.” “Egy új útitárs mindig megadja nekünk a lehetőséget, hogy újra mozgásba lendítsük a sorozatot. 1963-ban is Iannel és Barbarával kezdődött minden, míg 2005-ben Rose Tylerrel. Vitathatatlanul útjára indult egy sztori Amy Ponddal. Új nézőpontjaid nyílnak meg, ha egy új ember találkozik a Doktorral. Én pedig úgy vélem, hogy elég menő ötletünk van arra, hogyan is csináljuk most ezt.”


4. Pár új író fog a falhoz szögezni – képletesen


“Ma találkoztunk pár íróval, akik még sosem írtak korábban a Doctor Whohoz.” – mondta Steven Moffat a karácsonyi különkiadás forgatásán. “Ha elmondanám a nevüket akkor csak úgy… elszállna az agyad. Briliáns, kimagasló, bámulatos írók.”


5. Visszatérhet a szónikus szemüveg


Szinte egyetlen rajongót sem nyűgözött le a Doktor szemüvege ebben az évadban, így évad végére megkapta Capaldi az új szónikus csavarhúzót, de ez nem jelenti azt, hogy a szemüveg örökre letűnik. “Szerintem a szónikus napszemüveg mókás” – mondta Peter Capladi, szintén a karácsonyi forgatások alatt. “És a szonikus csavarhúzó is mókás, egy szónikus hallókészülék pedig hasznos lehetne… van egy szobám tele mindenféle szónikus dolgokkal.”


6. Mark Gatiss ír egy folytatást a Sleep no More-hoz


Vagyis Moffat megkérdezte, tudna-e? “Majd meglátjuk, tudok-e.” – felelte az író. “Ha elég sokáig koncentrálok rá, valószínűleg még élvezném is, mert az alapötlet elég jó, és a szörnyek nagyszerűek.”


7. Mikor láthatjuk?


Na ez a nagy kérdés. “Teljes évadot készítünk 12 epizóddal és egy karácsonyi különkiadással… nem fogja befolyásolni az évad hosszát. Nem csinálunk kevesebb epizódot. Ezt biztosra kijelenthetem.” – mondta Moffat.

2016. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!