Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars 2D-ben vagy...

A Star Wars 2D-ben vagy 3D-ben érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Ad valami pluszt a 3D? Eddig nem voltam oda érte.


Konvertált?



2016. jan. 3. 18:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*Star Warst
2016. jan. 3. 18:23
 2/8 Jasdik válasza:
100%
A 3D-vel jóval szebb a film és látványosabb!Én azt ajánlom neked
2016. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Konyhanyelven szólva kétféle film van: amit alapból 3D-re terveznek, így a látványvilága, készítése rmeekül harmonizál a 3D-vel. Valamitn vannak azok, amikre utólag, voltaképp csak "muszájból" alkalmazzák a 3D-t, ezek esetében sokszor zavaró, oda nem illő a 3D.


A Star Wars esetében az előbbi az igaz

2016. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor a 3D nyert.
2016. jan. 3. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
3D-ben néztem, nem vagyok oda a 3D-ért de csak a szemüveg miatt mert én is szemüveges vagyok és engem zavar hogy rajtam van egy másik. DE a Star Warsnál megérte :) nem akkora nagy szám de azért az a kis + amit hozzá ad szerintem nagyon jó! Főleg annál a (SPOILER) a jelenetnél amikor Kylo megállítja a lézer lövedéket vagy mi a francot a levegőben :D
2016. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adott hozzá semmit a filmhez, de én alapból nem szeretem a 3d-t mert sokat sötétít a szemüveg.
2016. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan sok 3D effekt nem votl... Jó néha votl 1-2, de nem sok. Valamennyi pluszt azért ad, mint egy sima 2D-s film.
2016. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 saghyencii válasza:
Én 4Dben néztem nekem nagxkn sokat adott hozza a filmhez:)
2016. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!