Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mennyire várjátok az...

Szilvia505 kérdése:

Ti mennyire várjátok az Attack on titan 2. évadát és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem várom, de lehet követni fogom mert érdekel a főszál. Egyébként egyáltalában nem tartom kiemelkedő dolognak. Egy átlagos shounen. Más kérdés hogy mivel kerítettek neki egy illúziót el van terjedve hogy már pedig a legjobb... mert a csapból is ez folyt anno japánban, még Shingekis guminőt is lehetett kapni.


A történet maga érdekes, de az anime úgy ahogy van kliséken alapul, és a történetvezetés totál el van rontva.

2016. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az anime szerintem jó ("ízlések és pofonok") de a mengától néhány részben eltér. Amit mondtál hogy Japánban gumi nőt is lehete kapni meg hogy ennyit beszélnet róla azt nem tudtam. DE tényleg nagyon szerthetik ha filmet is csináltak balőle ami szerintem sz*r. De köszi a választ. :)
2016. jan. 7. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem szeretet kérdése... egyszerűen hypolva van, van egy illúzió amit a legtöbben látatlanban is elhisznek, és ha ezt az illúziót folyamatosan nyomatják előbb utóbb elhiszed hogy neked is kell ez.


De lást a Star Wars, ugyan azt csinálták vele. A boltokban 3 métert nem lehetett megtenni itthon hogy valami ne legyen star warsos....


Ezzel nem is lenne semmi gon, ha az anime iparban nem lenne ez állandóan.

2016. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha....nagyjából értem. Csak az animéket annyira szerintem nem gyártják mert pl attack on titanos cuccok itt nagyjából nincs is. DE a star wars-ot nagyon nyomják amikor szerintem a 7.rész eléggé sz*r lett.
2016. jan. 8. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan az az effektus... amíg van pénz szarnak a minőségre. Magyarországon is lehetett érezni pedig a fanmániát, láttam boltokat ahova jöttek fancuccok főleg írószerek. De például az Ebay anime része 2 éve tele volt velük. Berserkes pólóra kerestem rá és még akkor is Shingekist dobott ki.


Ez a hatalmas illózió a shingeki sikeréhez elég volt japánban, de a Star Wars egész világon megkapta... lásd kevesebb mint 1 hónap alatt már 1milliárdot termelt a Disneynek, úgy hogy gyakorlatilag a New Hope-t forgatták le újra....

2016. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én olvasom a mangát is :D ha a 2. évad követi azt, akkor nagyon faszányos lesz :DDD Olyan dolgok derülnek majd ki itt hogy... áhhhh majd meglátjátok
2016. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig ezt mondják, minden hypoltra, faszányos lesz. Azt nem lesz semmi. Első évadra is ezt mondták, és a történet még hagyján, de a stúdió jól elkúrt mindent. Katasztrófa a történetvezetése, nevetséges hatásokkal akartak hangulatokat elérni, gagyi fordulatok, használhatatlan és klisés karakterek, epic klisés főszereplő... akkora logikai bakik hogy kiszakad a ház széle... stb
2016. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is olvastam a mangát és én is nagyon várom..... van egy kedvenc részem SPOLER: amikor mikasa sír hogy nem látja többé erent és eren odít egy akkorát hogy takarodjanak az óriások el innen na az nagyon király.
2016. jan. 12. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt sajnálom, hogy mindjárt vége a mangának is... elvileg 20 kötetes lesz (ugye most jár a 18.-nál) És nagyon úgy néz ki, hogy a sztori lassan a végéhez ér
2016. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bárcsak soha ne lenne vége...de mindegy a kérdésedre válaszolva én nagyon várom a második évadot és kíváncsi vagyok hogy hogyan oldják meg a mangában történteket én legjobban ezeket várom:Beast titan, ymir titán alakban,és a pince
2016. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!