Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ajánlani középkorba...

Valaki tud ajánlani középkorban vagy régebben játszódó krimit/thrillert/horrort?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy középkorban játszódó krimit ismerek (A rózsa neve). Pedig kíváncsi lennék olyan régebbi korokban játszódó filmre, ami nem vígjáték/történelmi/életrajzi/ témával foglalkozik.


Krimiből tudom, hogy rengeteg van, ami az ipari forradalom idején játszódik, de most ezek nem érdekelnek (kivéve, ha olyan kihagyhatatlanul jó filmről van szó, hogy a kedves válaszoló úgy érzi bűn kihagyni :D).



2016. jan. 7. 18:04
 1/5 HalkHogen ***** válasza:
Csak A 13. harcos ötlött eszembe.
2016. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már nem középkorban, de még nem is az ipari forradalom korában játszódnak:


Parfüm

A harag napja (2005)

Salem (2014)

2016. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 13. harcos pipa, bár az inkább akció-kaland emlékeim szerint, régen láttam.


A Parfümöt szintén láttam sajnos.


A Salem egy sorozat, nem film :D


Ez a Harag napja jónak tűnne, csak ez az IMDB 5 körüli pontszám riaszt el :D

2016. jan. 7. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Black Death

Hard to be a god https://www.youtube.com/watch?v=11sMDQIgggA (bár ez inkább könyvben jó, a film enyhén szólva elvont, még a könyvhöz képest is)

2016. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!