Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni az új Csillag...

Érdemes megnézni az új Csillagok háborúját, úgy hogy sose nem láttam még Star Wars filmet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak benne olyan dolgok, karakterek amik ismerete nélkül nem igazán lehet élvezni a filmet.
2016. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok a visszautalás az eredeti trilógiára, és nem is igazán érthető anélkül. Nem fogják elmagyarázni például, hogy mi az a jedi, ki volt az a Darth Vader stb. Szóval mindenképpen ajánlanám a klasszikus trilógia megtekintését először. Az előzménytrilógia enyhén szólva nem olyan jó, ha akarod megtekintheted, bár a film anélkül is érhető. Viszont az eredeti trilógiát nézd végig. Hozzáteszem: érdemes. ;)
2016. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat;)
2016. jan. 7. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Így max a látvány ami miatt érdemes egyszer meglesni.
2016. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenhogy érfemes megnézni teljesen mindegy hogy láttad-e az epső 6 részt vagy nem. Ez a világ legjobb filmje!!!!!!!!:D
2016. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Ébredő erőt láttam először, teljesen érthető volt. Utána néztem csak végig az előző hat részt.
2016. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm megnézte úgy, hogy nem látta a többit és tetszett neki.

Az más kérdés, hogy nyilván nem ismerte az előzményeket és így nem érthetett mindent. Szerintem nézd meg a többit, mert érdemes. És hiába mondja mindenki, hogy csak az első hármat (azaz 4-6.), nézd meg az újabbakat is (1-3.), mert a régebbieket enélkül nem lehet teljesen érteni. Teljesen más a sztori, ha az első résszel kezded. Ajánlom, imádom.

2016. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Világ legjobb filmjétől azért nagyon messze van.
2016. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Süle Dominik ***** válasza:
0%
Aki nem látott egy star warst se az egy hülye szar
2016. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki, hogy attól se lettél okosabb vagy értelmesebb mert te láttál. :D
2016. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!