Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok hasonló filemeket...

Mondanátok hasonló filemeket mint az Equilibrium, A sziget, Viharsziget, Eredet, Mátrix, Lopott idő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Eredethez hasonlóként A tökéletes trükköt ajánlották nekem, de még nem néztem meg. A leírás alapján viszont ilyesmi. A téglát szintén nem láttam még, de az is hasonló lehet. A Lopott idő pedig egy olyan egyedi film hogy ahhoz semmi sem hasonlítható. :D Bocsi, hogy csak ilyen általam sem látott filmeket ajánlottam. Azért remélem segítettem.
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt még nem láttam, meg a Lopott idő szerintem annyira nem nagy szám, de az alaptörténete az jó.

Szóval én is szeretem az ilyen filmeket, így írok olyanokat, amiket szintén szeretek és valamilyen szinten hasonlóak a leírtakhoz:

A tökéletes trükk [link]

Deja Vu [link]

Időbűnök [link]

A gépész [link]

Harcosok klubja [link]

Memento [link]

Azonosság [link]

2016. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.A tökéletes trükköt és az Időbűnöket már láttam,de többit megnézem.
2016. jan. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!