Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kell állandóan fanyalogn...

Miért kell állandóan fanyalogni a Saul fia című film miatt?

Figyelt kérdés
Itthon tényleg senki nem tud semmilyen, minket, magyarokat érintő sikernek örülni, mindig azt kell keresni, hogy hol lehet belekötni. A Saul fia kapcsán egy csomó helyen láttam olyan kommenteket, hogy "csak azért esélyes mert holokausztról szól", "ha Trianonról szólna, akkor nem nyerne". Ez a hozzáállás annyira szánalmas és kicsinyes, hogy komolyan szégyellem magam a származásom miatt az ilyen emberek miatt.
2016. jan. 11. 08:54
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

21:27


Már megbocsáss.

Melyik válaszomban uszítottam?

Nagy nyilvánosság elötti elnézés.

Na ne nevettess.

2016. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
40# es De Trianon legalább magyar! Nehogy már azzal gyere hogy a magyarok nem emlékezhetnek meg trianonról?! Mert hogy az már magyar sajnálkozás lenne,és hogy a zsidók nem szenvedtek benne??!! Mennyivel van több joga a zsidónak a holokauszt megemlékezésére, mint nekünk a trianonra??!
2016. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

A 37. válasszal egyértelműen. +31 –es és a többi…… Ha a tegnapi és a tegnapelőttit is gyülőletkeltésnek értelmezik akkor az súlyosbító tényező, ugyanis akkor már a folytatólagosság is megállapítható. Ha mást is megállapítanak, akkor már ún. halmazat is lesz. Kisebbért is ítéltek már el embereket.

Ha holnapig nem történik meg a nagy nyilvánosság előtt a bocsánatkérés, akkor megy a közérdekű bejelentés! ( A törlés nem, ér és felesleges is mivel képernyő fotó formájában le lett mentve.)

Ne viccelek!


[link]


A döntés a tiéd!

2016. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
alulról kell nézni a sorszámozást!
2016. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Te ididóta 42-es, idézetért nem jár büntetés. Én is idézhetném Gerard Menuhint, a híres zenész fiát, aki szerint nem volt holokauszt. Egyébként a zsidó és a magyar két külön nép, a zsidók nem magyarok, te idióta, ahogy a cigányok sem. Bár most már jogilag azok a zsidók, mert nem vállalták fel sunyi módon, hogy ők kisebbség. Egyébként ők maguk tiltakoznának legjobban ellene, ők a legrasszistább nép a világon, ők rekesztik ki magukat minden népből.
2016. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
Mennyivel van kevesebb joga a magyarnak a trianont emlegetni mint a zsidónak a holokausztot??
2016. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Ez a 42-es mekkora egy zsidó vamzer.
2016. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
60%
bocsánat, 43-as
2016. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
több pénz megy el az üdvédjére mint amennyi hasznot szerezne belõle
2016. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Látom néhányan meg nem értik meg, hogy én csak azért akadtam ki, mert a film kapcsán már megint előjött egy laza zsidózás és nem a sikert nézi senki. Mert, hogy az "nem a miénk" , "nem rólunk szól". Ha nem tetszik a téma, adott a lehetőség másnak is filmet csínálni.
2016. jan. 14. 16:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!