Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan filmet...

Tudnátok nekem olyan filmet ajánlani, amiben nem hal meg senki és nem nyomasztó?

Figyelt kérdés

Animációs is jöhet, de azért már 20 feletti vagyok, szóval a nagyon kicsiknek valót inkább mellőzném.


Vígjátékokban nem szeretem a közönséges humort pl.:kigyullad a macska, ürüléken alapuló viccek, csupán a szex körül forgó poénok.


Tetszett például: A kém, Fák jú tanárúr, Tammy, Bazi nagy francia lagzi, Bazi nagy görög lagzi, Nagyfiúk, Agymanók, de az abszolút kedvencem az Eszeveszett birodalom.


Valami könnyed, vidám, vicces, szórakoztató filmre vágyom, nem pedig a sötét valóság és horror kategóriára.



2016. jan. 14. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem az úton hazafelé-t. Állatos vígjáték
2016. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is az olyan filmeket szeretem amiket írtál, de nem sok ilyet tudok... eszembe sem nagyon jut több. Max még az Ace Ventura részek ami nagy kedvenc, de azt is mindenki látta már.

Nézz esetleg animéket, abból több jó van. Nichijou, GJ-bu, stb.

2016. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Életrevalók
2016. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Életrevalókat többször is láttam, az nagyon jó film! :)
2016. jan. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!