Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a Straight Outta...

Mikor jön ki a Straight Outta Compton magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy már amcsiba DVD-n is árulják de a magyar vonalról semmi hír. Valaki tud valamit erről? Tudom tudom majd jönnek a "Minek magyarba úgy jó ahogy van" hozzászólások, de én annyira nem tudok angolul, hogy élvezhetetlen számomra még a feliratos is. Tudok olvasni nem ez itt a gond de ha egy filmet nézek, első a kényelem és utálom olvasni, mi van ha valamiről pont lemaradok addig. Szóval úgy szeretem ha látom és közbe a saját nyelvemen hallom a párbeszédeket. Kinek mi az ízlése..

#film #magyar #szinkron #Dr. Dre #Ice Cube #StraightOuttaCompton #Easy-e
2016. jan. 15. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Már kint van de borzalmas a szinkron, felirattal nézd!!
2016. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vágom, ahogy kijött a magyar szinkron, rögtön megnéztem. Szóval már nem aktuális a kérdés. Nekem semmi bajom nem volt a szinkronnal, angolul nem tudok, feliratosan meg utálok filmet nézni. Nekem nagyon tetszett így magyar szinkronnal is, nem csalódtam a filmbe, olyan jó mint amennyire vártam. :D
2016. jan. 24. 02:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csalódtam benne. Sokkal jobb filmet vártam. :/ Pont azért mert imádom az N.W.A-t.


"Szerintem sem szerkezetileg sem történetileg nem tekinthető jó filmnek. Tisztában vagyok azzal, hogy a rajongók, és a filmet a zenéje vagy kulturális hatása miatt megnézők ezzel nem értenek egyet, de nekem egy jó filmhez ennél több kell." - Jeremy Larner


Egyébként rohadt sok hiba volt benne:


1. Arabian Prince, az NWA egyik alapító tagja még említés szinten sem jelenik meg.

2. Dr. Dre World Class Wreckin' Cruját szintén kihagyták a sztoriból (zenetörténetileg nem olyan fontos, viszont már volt 2 lemeze, mielőtt összeállt volna az NWA)

3. Eazy és Dre elég sokáig odamondogattak egymásnak (ez is totál kimaradt, egyetlen diss szám sincs megemlítve)

4. 2Pac a "Hail Mary"-t veszi fel a stúdióban, ami viszont 1997-es, tehát Eazy-E halála után készült.

5. Szintén a 2Pac-os jelenetben Dre mutat egy részletet Pac-nak a "California love" instrumentáljából, ami szintén később készült.

6. A Bone Thugs már 1994-ben együtt dolgozott Eazy-vel, és nem akkor küldék el a demójukat, amikor már a halálos ágyán feküdt.

7. A DPG, RBX, és Rage még csak említés szintjén sem kerültek bele. Nyilván nem lehet mindenkit szerepeltetni két és fél órában, de RBX pl. Dre másik szövegírója volt DOC mellett.

2016. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én amit láttam attól annyira extázisba estem, hogy ezekre nem is figyeltem oda, igazad van erre jobban odafigyelhettek volna egy ilyen kaliberü filmén, és szerintem senki se hőbörgött volna azért mert a plusz szereplők miatt annyival hosszabb lett volna a film.
2016. jan. 24. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát alapból olyan rohadt gyors volt az egész hogy hihetetlen, mindent két jelenetben elintéztek. :D
2016. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a film, bár a vége kicsit lehangoló volt Eazy halála miatt... Az végefelé tényleg néhány jelenet alatt elintézték a történéseket, de összességében nagyon jól megcsinált film véleményem szerint! :)
2016. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!