Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars VI befejezése miért...

Star Wars VI befejezése miért ilyen?

Figyelt kérdés
Vader miután meghalt később Luke-ék "buliznak" egyet és a film legvégén ilyen szellem szerűen megjelenik Yoda és Obi-Wan,de Anakin miért a régi kb. 23 éves formájában jelenik meg? Mert már jóként halt meg? De attól még öregen ábrázolhatták volna.

2016. jan. 15. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az eredeti változatban öregként jelenik meg. Én sem értem, hogy a felújított verzióban miért kellett így csinálni. Attól hogy visszatért még öregedett.
2016. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utólag változtatták meg(korábban más színész volt), azt akarja jelenteni, hogy újra a "jó énje van".
2016. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt megtudod nézni az eredetit: https://www.youtube.com/watch?v=4cvhtwwy3lY
2016. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jan. 15. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha 10-15 év múlva kicserélnék a már idős Hayden Christensen-re, mert így tényleg nem logikus.
2016. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Unari ***** válasza:
100%
Bizony annyiszor feljavították már hogy csodálkozom felismerhető még valamennyire. Ilyen pl. az is amikor a IV. részben Han Solo lelövi a fejvadászt. Kimontírozták úgy hogy a fejvadász lőjön először és csak utána Solo. Mindezt azért tették, hogy Solot ne ábrázolják olyan embernek aki csak úgy lelő egy másikat. Jóságos karakter csakis önvédelemből ölhet. Nevetséges. És ez csak a jéghegy csúcsa. Nem is beszélve számtalan újraszinkronizálásról.
2016. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Az eredetiben öreg volt,de én örültem a változtatásnak mert nagyon sokan (köztük én is) megszerették a színészt (Hayden Christensen) és a karaktert is az előzmény trilógiában.
2016. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!