Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a cime,...

Mi annak a filmnek a cime, amiről azt tudom hogy magyarul a legyetek jók ha tudtok, de film cime mi? Hol tudom leszedni?

Figyelt kérdés
Napoleon Boulevard - Legyetek jók, ha tudtok youtobon találtam
2008. szept. 17. 10:47
 1/6 Hintalow ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

A Napoleon Boulevard legyetek jók ha tudtok c. száma nem film, hanem egy zene, max klipp van hozzá. Ha esetleg a kérdés része volt egy link is, ami a kérdéses médiát mutatja, na akkor az lemaradt :)

2008. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tade ***** válasza:
SZia. Hat a film cime is "Legyetek jok, ha tudtok" amugy meg olaszul "Stati buoni se potete". Az eredeti dalt "Angelo Branduardi szerezte "Vanita in vanita" cimmel. A legyetek jok ha tudtok c. dalt egyebkent a Neoton Familia is feldolgozta.
2008. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cime : Legyetek jók ha tudtok, Olasz film 1983 as Olasz cime State buoni, se potete, de ha beirod a keresöbe a cimét ird utána film, és a port.hu is megvan a leirása is miröl szol.
2008. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hintalow ***** válasza:

Az előző vagyok.

Rászántam még 90 másodpercet az életemből a kérdésre :)

A google a 4. helyen dobta ki: [link]

Minden jót!

2008. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Úgy látom sok minden eltelt az alatt a 90 mp alatt :D

(amúgy nem az előző voltam akkor, hanem az első)

2008. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2008. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!