Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Az ébredő Erő teóriák?

Star Wars: Az ébredő Erő teóriák?

Figyelt kérdés
Szerintetek kicsoda Snoke? Kik Rey szülei? És csak szerintem illene össze Rey és Kylo Ren?

2016. jan. 17. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Snoke:

2 tippem van:

1. Darth Plaugeis. Egyből A Bölcs jutott eszembe róla, na meg elég sok bizonyíték van arra, hogy ő lehet.

2. Egy teljesen új karakter.


Rey: 1.Vagy Luke lánya, az anyját nem tudom.

2. Vagy Han és Leia gyereke ő is pont mint Ben. Mindketten Luke-nál tanultak, de Ben átállt ugye a Sötét oldalra és azért, hogy megvédjék Rey-t elvitték a Jakkura és otthagyták.

3. Ugyanaz, mint az előző ötletem, de nem ismertek a szülei.

4. Obi-Wan unokája esetleg.



Ha tényleg testvérek Rey és Kylo akkor nem kéne. (Ugye Luke-kal és Leiával is ez volt, jaj de jók júj, aztán meg kiderült, hogy hoppá testvérek)

Ha nem testvérek akkor (mivel ez Disney) Kylo visszaáll a Jó oldalra (ez valószínű) és talán Rey miatt.

2016. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Elgondolkodtató válaszok, így logikus .

De szerintem nem áll át Kylo, hisz megölte az apját, és így elég furcsa lenne ha utána az anyjával egy oldalon állna.

Meghát pont azért nem fog átállni, mert azt a nézők/rajongók sem szeretnék.

2016. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Snoke az Plagueis, el is hangzik a filmben, hogy bölcs és ez az állandó jelzője.


Rey Luke lánya. Az egyik trailerben Luke a következőket mondja: "The Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. You have that power, too"

És Han Solo ugyan úgy felajánlott egy pilóta állást Reynek mint Lukenak. Nem érdekes?

2016. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én ezen a videón összefoglalva néztem a teóriákat, jól össze szedte a srác:

https://www.youtube.com/watch?v=2u7W-OfRNFE

2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen ezt valóban Luke mondja, a Jedi Visszatérben Leiának. "The Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. You have that power, too" A my sister has it (tehát Leia) you have that power too. (tehát a testvéremben is megvan ez az erő, benned. Lényegében)
2016. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
#5: [link]
2016. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
#6 A jelenet: [link] Innen vágták be a 7 trailerébe. Ezt Luke eredetileg Leiának mondta.
2016. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rey inkább a fekete Fin ex-rohamosztagossal fog összejönni, nem Ren-nel.
2019. máj. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!