Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a haláli iramban...

Mit szóltok a haláli iramban (superfast) c. filmhez?

Figyelt kérdés
Paul Walker forog a sírjában :(

2016. jan. 19. 22:09
 1/9 Mommimo ***** válasza:
Idézem ,,Paul Walker forog a sírjában :(". Teljesen egyet értek! Vágom én, hogy csináltak belőle egy paródiát, és még nem is ezzel vana a gond hanem, AHOGY megcsinálták. Egyszerűen annyira gusztustalanul próbálták elviccelni ezt a történetet, hogy majdnem hátast dobtam az előzetes megnézése közben! Lehet, hogy sikerült sok poént belevinni, de amiket belevittek írdatlan módón hülyeség, és nagyon rossz vicc. Ezt már úgy is nevezhetném, hogy meggyalázták Paul Walker emlékét4 Lehet, hogy ez durva volt, (Hiába lehet rajta röhögni), de én az egész paródiát a világ legnagyobb ízléstelenségének találom!
2016. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Paul Walker tiszteletre méltó ember.. volt. De a neve nem jelent egyet a szériával. A szériával ami valljuk be egy akcióorgia logikát nélkülöző akció orgia. Szóval megérdemli hogy kiparodizálják, szerintem. Gondolom gagyi lett de istenem, a 300 paródiája egy kalap szar és még is nézhető, ahogyan a Twilight féle vámpír paródia szarság is.
2016. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért is volt Paul Walker olyan tiszteletreméltó? Mert egész életében az illegális versenyeket, az emberek veszélyeztetését és a céltalan, ostoba keménykedést propagálta?


“If one day the speed kills me, don't cry. Because I was smiling.” - Paul Walker


Ez után nem gondolom, hogy sajnálkoznunk kéne, mosolyogjunk mi is...

2016. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert feltette az életét egy filmre, ami bár szar volt még is emlékeznek miatta rá az emberek és sikeres lett. Lásd a róla szóló dalt milliárd fölött nézték meg a YOutuben. Szerintem egy ilyen színész aki mindent belead valamibe jobban megérdemli a tiszteletet mint 1000 pl: Adam Sandler féle. Pedig Se Walker Se Sandler nem egy nagy színész.
2016. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De mi az amire áldozta az életét? Hány ostoba fiatal halt bele abba, hogy elhitte ezt a végtelenül káros filmet?

Vajon hány értékrend torzult fiatalt nevel ki egy ilyen széria?

2016. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne reklámozz utolsó. amúgy is szar írás.
2016. jan. 25. 01:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szar de igaz. Van amikor fáj az igazság? :D
2016. jan. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez nem fórum, úgyhogy lehet menni fórumra a szaroddal
2016. jan. 25. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!