Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story 5....

Az American Horror Story 5. évadát ti értettétek? Mi volt a lényege?

Figyelt kérdés
Én semmit nem értettem belőle... Ez volt eddig a leggyengébb és legzavarosabb évad.

2016. jan. 20. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudok hasznos választ adni , mert amennyit láttam belőle az alapján nem igazán tudom kecsegtetni az évadot.

Aztán majd ha le lesz szinkronizálva talán változik a véleményem.

A sorozat színvonala zuhan már a 2. évad végétől ,a boszorkányos nekem még igazából tetszett is csak összecsapták az egészet , a freakshow nagyon gyengén indult , de a közepére már egész jó lett. JL nélkül nagyon elfog laposodni az egész , mert ő vitte a hátán az egész sorozatot..

2016. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi, történtek az események, kellett hozzá némi meztelenkedés, erőszak, melegek és pár igazán beteg jelenet. Kb. ennyi.
2016. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a Hotel ,mint olyan egy börtön volt az ott lévő szellemeknek és vámpíroknak...Bármi is történt minden szál oda vezetett,igazából hozta a szokásos elvet(az asylumból se lehetett kijutni és a cirkuszból sem ..mármint élve).Ezzel nem is lett volna baj de rettenetesen rosszul találták el a szerepeket és a szereplőket.Kb az állandó szereplőknek semmi se állt jól,mindegyik teljesen mást játszott mint eddig és hát nagy volt a kabát....Ha már Jessica helyére betették Lady Gagát illett volna egy nagyágyúval pótolni a helyet(pl Zachary Quinto minden szerepében zseniális volt eddig).A transzvesztita recepcióson kívül senki se nyújtott olyan emlékezeteset.A fő mozgatói a sztorinak elvileg a Grófnő,a halott exférje és a rendőr voltak,de ebből sem hoztak ki semmi extrát a végére pedig némelyik szál igen ígéretesnek tűnt.A rendőr családja sztori nagyon halovány volt ,a gyerekvámpírok meg....pfff..na had ne mondjam...A legröhejesebb megoldás eddig az AHS történetében.A végén pedig mindenki megtér,leszokik a gyilokról és elkezd fb ozni...10/5 jóindulattal,mert a rutinos szereplők (Sarah Paulson pl) azért nem sültek fel,és mert a Coven meg mindig rosszabb volt...
2016. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!