Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent ha a vámpírakadémia...

Mocskos9 kérdése:

Mit jelent ha a vámpírakadémia filmből megharapják másik nyakát?

Figyelt kérdés
Hát én tegnap láttam először ezt a filmet és ugye megharapta az egyik csaj a másik nyakát és ezért elkezdték vérszajhának hívni és nem értem miért . pls világosítsatok fel. elöre is köszönöm :)

2016. jan. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elejèn mondod? Amikor a szőke vámpírcsaj megharapja Rose nyakát?áshonnan nem kap vèrt, ès muszáj ennie, ezèrt mindig egy kicsit Rose vèrèből iszik hogy legyen energiája. Mert max csak állati vèrt ihatnak.
2016. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem... nem is isznak állati vért. Önkéntes véradókbol táplálkoznak. Ugye amint a filmben is láthattad amikor az emberből isznak, az neki olyan mint a szex. Ugyan így ha dampirbol isznak is. A verszajhak azok a dampirok akik szex közben megengedik a moraknak h igyanak belőlük mert ez ugye dupla élvezet. És Rose is megengedte Lisanak mert különben éhen hal... és ezért egyből azt gondolja mindenki h szexeltek is pedig nem... egyszerűen csak ezzel hozzák összefüggésében.
2016. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké:) köszi mindkettőtöknek. Igen, erre a vérszajha dologra voltam kíváncsi. ^^
2016. júl. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!