Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudok két letöltött...

Hogy tudok két letöltött sorozathoz magyar feliratot rakni?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Zöld íjász (Arrow) 4. Évad 10. Részét és a The flash (a mostani flash nem a régi) 2. Évad 10. Részét az ncorerol HD minőségben és nem tudom hol tudok hozzá magyar feliratot társítani. Melyik oldalról kell? Hogyan kell ezt csinálni?

Letudnátok ezt részletesen lépésről lépésre írni ugyanis nem vagyok egy számítógép zseni

És még annyit hogy érthetően ha lehet nem a legbonyulultabb gépes ,,szakszavakkal"

Válaszotokat előre is köszönöm.

Megy majd a zöld is :)



2016. jan. 23. 19:58
 1/8 csigusz27 ***** válasza:
Én bsplayer-t használok és online adatbázisból letölti(persze ha van hozzá)és a filmmel együtt megy a felirat automatikusan
2016. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megnézed, hogy konkrétan mi a mappa vagy a fájl címe, amit letöltöttél. A sorozat címe után ott szokott lenni, hogy hányadik évad hányadik része, és utána még vannak szavak, kifejezések, vagy valami írva. Érdemes olyan feliratot keresni, aminek ugyanez a kifejezés van a végén, mert akkor gyanús, hogy pont ehhez a fájlhoz készítették (és így nem lesz elcsúszva a felirat). Ha beírod a google keresőbe, hogy "zöld íjász s04e10 magyar felirat", vagy "arrow s04e10 subtitles" és azon belül keresel külön magyart az angol oldalon, akkor jó. (az s = évad, az e = epizód) Nem tudom, hogy ezek mikor részek, de ha nagyon frissek, akkor nem biztos, hogy találsz hozzá feliratot. Egyébként eleve ncore-on is érdemes megnézni, sokszor oda van linkelve, hogy honnan lehet pont ehhez a fájlhoz feliratot letölteni magyarul.

Ha letöltöd a felirat fájlt, akkor az egy valami.srt kiterjesztésű fájl lesz. Nem tudom, milyen videólejátszó programot használsz, de a legtöbb esetben működik, hogy megfogod a feliratot (azaz rákattintasz az egérrel és nem engeded el az egér gombját, így tudod a fájlt mozgatni), és nemes egyszerűséggel ráhúzod a videóra, amit megnyitottál, tehát így "belerakod" a filmbe. De ha egy mappában van a film és a felirat, és pontosan ugyanaz a nevük (akár át is nevezheted mindkettőt ugyanarra), akkor a legtöbb program magától felismeri és lejátssza, ha elindítod a videót.

2016. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bsplayer egy filmlejátszó
2016. jan. 24. 09:27
 4/8 csigusz27 ***** válasza:
100%
"Bsplayer egy filmlejátszó" és? elolvastad a válaszomat? Nem írtad,hogy min néznéd a sorozatot,ha számítógépen akkor elindítod a filmet és letölti a FELIRATOT(ha van hozzá)és nem kell keresgélni.
2016. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Windows media player-öm van meg media player classic. Igen számítógépen nézem nincs hozzá magyar felirat ezért kell hozzá társítanom.
2016. jan. 24. 11:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Számítógépen nézem angolul van és ezért kéna társítanom a magyar feliratot
2016. jan. 24. 11:07
 7/8 csigusz27 ***** válasza:
100%
Látom még most sem érted amit írtam :D A bsplayer-ben elindítod a filmet és letölti magának a FELIRATOT az internetről(hogyha létezik hozzá felirat) és nem kell társítani.
2016. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi már értem. Mondtam hogy nem értek a gépekhez
2016. jan. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!