Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem kizárólagosan...

Tudnátok nekem kizárólagosan sorozatokat! Mondani, amelyekben van leszbikus/biszex tartalom?

Figyelt kérdés

Filmet már nagyon sokat láttam, a sorozatok jobban érdekelnek. Tudom, hogy sokan tették már fel a kérdést, de reménykedem, hogy azok óta vannak modernebbek is. Mert igen, ez fontos lenne, ahogyan az is, hogy fiatalokról szóljon.

Amiket már láttam/nézek:

-Skins

-Lost Girl

-Faking It

-Pretty Little Liars

-South of Nowhere

-The 100

-Orange Is The New Black

-The L Word

Szóval ezeken kívül szeretnék segítséget kérni. :)



2016. jan. 24. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sense8
2016. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orphan black

black sails

2016. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
54%
Wentworth, bár csak kis leszbi szál van benne, de szerintem sokkal izgibb, és jobb sori mint az OITNB :)
2016. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elvileg Glee-ben is van, de passz, sosem néztem...

Kedves kérdező te melyiket ajánlanád leginkább, ha L-t, OITNB-t, Faking it-et már láttam? :D

2016. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Hát igazából én mindegyiket nagyon szeretem. Mindegyik nagyon más és nagyon máshogy dolgozza is fel aa szerelmi szálakat. Nem igazán tudok mit kiemelni, de érzelmileg a Lost Girl viszi a pálmát a szememben. :)

2016. jan. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!