Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kéjutazás végen mi történik?

Kéjutazás végen mi történik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rájönnek hogy valami johns volt az aki meghalt a kamionban és hogy valami hüttő társaságnál dolgozott ekkor ők el gondolkozdtak valamin és az a hang megint a cb rádióba szólt hogy várja a vihart mert ilyenkor mindenki otthon marad és mindent tisztára mos .....ez most mit jelentett?? Elég zavaros ez az egész, most akkor meg sem halt vagy mivan ??!!!
2016. jan. 27. 00:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Én csak arra tudok gondolni hogy azt üzente hogy nem halt meg és hogy nem kapják el.....de akkor az aki a kamionban volt az aki vissza adta a bank kártyát nekik mert más ötletem nincs
2016. jan. 27. 01:02
 2/6 anonim válasza:
Az elejét nem láttuk a párommal, kicsit később kapcsolódtunk a filmhez. A férfi nem halt meg, és a kamionban a film végén, az "ICE" (fehér kamion)-os férfi volt aki visszaadta nekik a bankkártyát. De ő szerintem már akkor meghalt, amikor nekiment a kocsijának a kamionos. Ha jól tudom egyébként az esőben állt, amikor várt valami nőre kezével a pezsgőben. Biztos valami átvitt értelmű dolgot jelentett.
2016. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor azt hiszik, hogy meghalt a gyilkos, és végre fellélegezhetnek, a rendőröktől érdeklődnek a fickó személyazonosságáról. A neve nem derül ki, de amikor megtudják, hogy egy hűtőtársaságnál volt sofőr, akkor jönnek rá, hogy ez annak a holtteste, aki visszaadta a bankkártyájukat, és akinek a teherautóját utána kettétörte a kamionjával a gyilkos. Tehát valamikor valahogyan amikor senki se látta, a kamionjába tette a holttestet, Ő pedig elmenekült. Majd közvetlenül ez a jelenet után a film legvégén gúnyosan beleszól a rádióba, jelezve hogy él és még bármi megtörténhet.
2016. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat....sajnalom hogy ő halt meg és nem az orult kamionos
2016. jan. 28. 00:35
 5/6 anonim válasza:
Igen, azt én is sajnálom.
2016. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is, főleg hogy a 2. részben már a főszereplőket gyilkolja, másik fiatalokat.
2016. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!