Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a PLL 6. Évadján...

Mit gondoltok a PLL 6. Évadjának folytatásáról?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek? Nekem az kifejezetten nem, hogy Spencer ráhajtott Calebre. Szerintetek ki ölte meg Charlotte-ot?

2016. jan. 29. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig szeretem a sorozatot, viszont már közel nem olyan mint régen. Úgy vagyok vele, hogy ha már idáig néztem akkor már végignézem bármilyen is lesz. Ezt a Spencer-Caleb szálat egyáltalán nem értem, szerintem teljesen felesleges, csak még több konfliktust szül Hannah-Caleb-Spencer között. Biztos vagyok benne, hogy Hannah újra beleszeret Caleb-be, vagy lehet ki se szeretett belőle. Charlotte gyilkosának először Sara-t gondoltam, bár annyira ránk erőltetik, hogy biztos nem ő volt. Majd megint előhúznak egy karaktert akit 2 évad óta nem láttunk és ő lesz a gyilkos. Más most hirtelen nem is jut eszembe.
2016. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem eroltotetett kicsit es rohadt unalmas .. Maga a sztori jo csak kozbe vannak unalmas reszek is sokat dumalnak unalmas dolgokrol :/ spencer caleb gaz nem illenek ossze hannah tuti kiborul es biztos h szereti calebet toby meg kiuti calebet szerintem ..
2016. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Spencer és Caleb nekem sem jön be,úgy sajnálom,hogy mindenki szétment!Főleg Ezrát és Ariát,de a végére hátha összejönnek megint. :D
2016. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem sem volt a kedvencem ez a 6B dolog, de az utolsó rész nagyon bejövős volt. :D Remélem, Hannának nem esik baja. Bár nem eshet, hisz a 10.rész végén van egy előretekintés és az elvileg a 7. évadban lesz. Hanna pedig ott van.

Egyébként szerintetek Alison férjéről a lányok mikor tudják meg, hogy egy őrült? Előle menekülnek az előretekintésben?

2016. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus volt a történet, ami eddig volt, és mivel már majdnem minden kiderült, nem tudom, ezt felül lehet-e múlni. Engem is meglepett Spenleb, kicsit sajnálom Hanna-t.
2016. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsánat, hogy ide írok, de nem értem, mert még nem tartok itt, viszont öl a kíváncsiság, hogy akkor most hogy is van ez.

Spencer és Toby miért szakít? Spencer megcsókolt valaki mást? És kit?

2016. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!