Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Cabal 2 miért nem működik...

A Cabal 2 miért nem működik nekem?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom, rendesen működik, a karakter menűbe be is tudok lépni, de mikor belépek a karakteremmel, egy-két perc, és le is áll a játék, kiír valamit, le-"ok"-ézom, és azzal a lendülettel ki is lép. De az mindegy hogy a karakter listában meddig vagyok benne, annál nem írta ki, volt hogy egy óráig úgy hagytam a gépet abba az állapotba. Amikor kilép, valamilyen Cryengine Error-t ír ki, és kész. Most megmondani nem tudom nektek pontosan, mert már tavaly letöröltem, de annyira tetszik a grafikája, hogy kénytelen vok vele tovább játszani, visszatérve a hibára, ha sokszor próbálgatom, és a betöltésnél beakarok lépni, már rögtön akkor kikapcsol.

2016. jan. 30. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

32 bites windowst használsz és legalább 4gb ram van a gépben?ha igen akkor nyisd meg a "futtatás"-t (windows gomb + R) és írd be ezt:

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

utána indítsd újra a gépet

2016. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32 bit-es a win 7-em, de a Ram-om 2 GB, de a minimum is 2, azért megpróbáljam? Előre is köszi a válaszodat! :)
2016. jan. 31. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

ha csak 2 gb van,akkor ez nem csinál semmit igazából,más ötletem nincs

szerintem inkább keress más játékot,amúgy is sok gond van ezzel

2016. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem fair >.< Se a skyforge se a cabal 2, pont a két legjobb mmo, legalábbis számomra. Tudsz olyan játékot mondani aminek ilyesmi a grafikája? Az Aion-t ne mondd, ismerem, de már uncsi nekem :D
2016. febr. 1. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Rift esetleg tera

De van még sok ezeken kívül

2016. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!